1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX1 jak wgrywać gry na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez widzku, Styczeń 30, 2012.

1. widzku

widzku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, nie wiem jak wgrywać gry na XBOX1 mam go juz jakis czas mialem zamiar kupic juz dawno ale tak sie stało ze nie kupiłem a dostałem od kumpla w ramach rozliczeń (wisiał mi kase :D) prosze was o pomoc z wgrywaniem gier ponoc jest tu duzy dysk jak na konsole chyba nawet 80gb jest oprogramowanie xbmc xbox oczywiscie odblokowany czyta kopie zapasowe itd na dysku jest pare gier ale chciałbym się niektórych pozbyc a na to miejsce powgrywać nowe prosze o pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum