1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox1 poważny problem hdd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zydek87, Styczeń 7, 2012.

1. zydek87

zydek87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam xbox1 nieprzerobiony żadnym chipem z błędem 13 kiedy był sprawny zrobiłem backup całego oryginalnego dysku 8gb oraz eeprom. Spisałem klucz dysku z hdMaker i Przypadkowo wrzuciłem przez xplorer360 xbcm ale nie na tą partycję i się uwaliło i wyskakuje bład 13. Teraz nie mogę nawet przez płytkę z linuxem postawić hdd od nowa. Próbowałem :http://xboxforum.pl/sprzet-f128/[po...-odblokowac-dysk-hdd-xbox-i-uzywac-81877.html ale w momencie kiedy uruchamiam hddisabl i prosi o wpisanie hasła dysku wpisuję to hasło co wyżej ale wywala jakiś błąd i już nie wiem jak mam przywrócić ten hdd do oryginalnego stanu z m$dash. Nawet z poziomu xp kiedy chcę wrzucić ten backup co robiłem wcześniej to wywala coudn't find FATx i już nie wiem co mam zrobić z tym?
    Dzięki za pomoc:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kod błędu 13 oznacza problemy z dashem w konsoli.
    Jeśli masz jakąś oryginalną grę na płycie to spróbuj ją uruchomić,warunkiem jest to aby ta gra miała opcję aktualizacji Xbox Live za którą odpowiada plik dashupdate.xbe.Może to coś pomoże,bo jak nie to już chyba tylko w tym przypadku może pomóc instalacja jakiegoś chipa czyli niestety przeróbka konsoli.

4. zydek87

zydek87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a wiesz może jaka gra ma taka aktualizację? i co trzeba zrobić kiedy będę już ew. miał ta grę? czy to się załaduje z automatu?

mam oryginalną gre hitman czy posiada aktualizację?

Wczytywanie...

Poleć forum