1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox1- problem z ftp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mostu, Marzec 11, 2011.

1. mostu

mostu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam mały problem otóż z pół roku temu przestałem ftpować xbox, tfu, ogólnie z niego korzystać, i tak sobie leżał i leżał... Dziś naszła mnie jakaś dzika ochota na grę, miałem kilka gier na HDD na PC, i chciałem podłączyć się do konsoli przez FTP. I tutaj jest problem, wcześniej łączyłem się przez Cute FTP Home, i teraz po podjęciu próby, podłączyłem się tylko na ok 10 sekund i po tym czasie połączenie zostało zerwane. Ściągnąłem jakieś 2 inne klienty i cały czas to samo. Konsola jak i komputer są skonfigurowane poprawnie, nawet przez to 10 sekund mogę przeglądać pliki na xboxie i dopiero później wywala. Jaka może być tego przyczyna?

Wczytywanie...

Poleć forum