1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[XBOX1] "RTCW - TIdes of War" - oryginał nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gl0dny, Maj 26, 2011.

1. gl0dny

gl0dny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Kupiłem starego XBOXa, kupiłem oryginalną grę "Return to castle Wolfenstein - tides of war". Gra po włożeniu do napędu odpala intro, wyskakuje "Press START" i ... tu się gra wiesza. Płytka ma kilka rysek, wynikających z normalnego uzytkowania - chciałem wykonać kopię, jednak żaden program nie chce odczytać poprawnie płyty (czy da się skopiować płytę nie posiadając Kreon Drive?)

PS To jest mój pierwszy kontakt z konsolą, a wyszukiwarki w 99% pokazują metody dla X360...
    PS2 Czy gry NTSC działają normalnie na konsolach PAL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    musisz to zrobic za pomoca nero 6 (Najprosciej!)

Jest tam opcja nagrywania gier Xbox, dajesz obraz, zaznaczasz opcje i wtedy MUSI dzialac. zakladam ze masz chip alladina ?
    sprobuj jeszcze skopiowac gre na dysk, ze starego xbox mozesz sobie grac w gry bez potrzeby opsiadania plyty w napedzie. nie wiem czy uzywasz avalaunch czy media center, opisz dokladniej to ci postaram sie pomoc

4. gl0dny

gl0dny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szybkim rzutem oka na płytę i nie widzę czegoś takiego jak ten układ.
    XBOX ma wgrany XBMC, wstawiony jest dysk 80GB (który jest zapchany przez poprzedniego właściciela), wersja płyty 1.4. Nie mam żadnego obrazu ISO, tylko oryginalną płytkę z Wolfensteinem.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to wrzuc plytke do napedu, uzyj xbox media copier, zainstaluj gre na dysku i sprobuj uruchomic

Wczytywanie...

Poleć forum