1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox1 splinter cell wersja classic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek5235, Styczeń 9, 2016.

1. maciek5235

maciek5235 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, postanowiłem zrobić soft mod w swoim xboxie mam już wszystko pendrive kabel pliki tylko brakuje mi gry. Zamówiłem na allegro splinter cell w wersji classic (przyjdzie pewnie w poniedziałek) bo myślałem że to wszystko jedno natomiast gość który mówi w poradniku na którym się wzoruje, że musi to być oryginalny splinter cell zwykły. Uda mi się zrobić ten softmod czy muszę kupić inna wersję/inną grę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A nie możesz zrobić softmoda z hotswapem? Niepotrzebne wtedy żadne gry, tylko komputer że złączem ATA.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

4. maciek5235

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chce rozkręcać konsoli bo boje się że coś uszkodzę.... No nic spróbuje tą wersją classic jak do mnie dotrze a jak nie bedzię działała to kupie inną grę (agent 007 under fire).

5. maciek5235

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można zrobić softmod z wersji classic :) Nie ma z tym żadnego problemu wszystko robi się tak jak przy zwykłej płytce. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum