1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox1 ---> x360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tijs18, Styczeń 8, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam pewne pytanie w związku z uruchomieniem gry z X1 na 360. Jeżeli zakupie org grę z X1 i mam zainstalowany Emulator X'a to wszystko będzie już działać. Czy trzeba się jakoś jeszcze zabawiać jak w przypadku piratów

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    nie wszystkie gry z x'a1 są kompatybilne z x360, niewiele ale jednak są, więc radzę się zapoznać z takową listą

4. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście, że dana gra musi być na liście kompatybilności. Chodziło mi o to czy z grą, która jest na tej liście konieczna jest dalsza zabawa (Org)

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    w praktyce nie sprawdzałem, teoretycznie nie będzie większego problemu. Spotkałem się również z komentarzem, że jak się jest zalogowanym na xbl i odpalasz grę to jakaś aktualka się odpali i już. Oczywiście mowa o oryginałach.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    witam odnośnie tematu:

czy mając nie przerobioną konsolę jestem w stanie odpalić obraz płyty z pierwszego xboxa - prosto z dysku ? z tego co wiem gry na pierwszą konsolę po instalacji na hd nie wymagały nośnika w stacji.

Wczytywanie...

Poleć forum