1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Morstern, Listopad 26, 2009.

1. Morstern

Morstern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ściągam gre Władca pierścieni w partach,łącze, jest plik .iso wypalam i czy to wszystko.Nie wiem czy mam przerobione(jeśli trzeba).Kolega wyjechał na stałe za granice i sprzedał mi konsole wraz z NFS Underground 2 płyta nie oryginalna czy to świadczy o tym że jest przerobiona ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zapewne tak.

No skoro nagrałeś tę gre to co stoi na przeszkodzie włożenia do konsoli i sprawdzenia czy działa?

4. Morstern

Morstern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja sobie nie nagrałem NFS dostałem od kolegi.Ale mi chodzi o władców pierścieni to czy iso może być ??

5. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak ISO może być. To obraz płyty, wsadź go najlepiej do IMGburn, czy alkohola i wypalaj.

P.S. wiem że ci chodzi o Władce pierścieni, może trochę źle się wysłowiłem.

6. Morstern

Morstern Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A po czym rozpoznać że konsola jest przerobiona ??

Wczytywanie...

Poleć forum