1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bochun, Luty 3, 2010.

1. bochun

bochun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam chciałbym odpalić grę z xboxa1 na xbox 360 (dodam ze gra znajduje się na liście kompatybilności) mam tylko plik iso czy muszę zrobi plik dvd i nagrać tak jak normalnie grę na xbox 360 czy muszę jakoś specjalnie ją przygotować(np tak jak w poradniku znajdującym się na forum)

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak w poradniku

4. bochun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale na forum również pisali ze jeżeli gra jest na liście kompatybilności i ma się emulator to nie trzeba żadnych czarów tylko wystarczy nagrać....

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Musi byc na plycie DL (chyba ze masz xtreme) i posidac stealth patche.

6. bochun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli jeżeli mam stealth patche to normalnie nagrac czy jednak trzeba korzystac z tego poradnika... w tym temacie piszą co innego http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/gry-z-xbox-na-xbox-360-a-40389.html

dodam że dostałem bana.. .wcześniej po aktualizacji normalnie odpaliłem oryginalne fable i nieoryginalnego ninja gaiden... co do poradnika to pisze ze niby nie działa na ixtreme 1,4 a ja właśnie takowe mam... niestety usunąłem emulator i teraz nawet oryginalne fable nie działa zaraz nagram plytke i znow wgram emulator ale ciągle nie wiem czy jak nagram na płytę obraz iso gry kindom under fire czy bedzie działał

7. bochun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nikt nie pomoże??

ok proszę zamknąć temat bo nikt chyba mi nie odpowie

Wczytywanie...

Poleć forum