Xbox360 + 250gb + 4gry

Skreedi

Świeżak
Świeżak
Witam, ile mógłbym dostać za Xboxa360 250GB (nie wiem czemu ale jest matowy mimo braku tych 4GB... jakaś nowa wersja?) - stan techniczny i wizualny bardzo dobry (mało używany) całe okablowanie jest + HDMI, papierki też wszystkie są, pudło w stanie dobrym. Posiadam też również headset oraz 4 gry:

- Forza Motorsport 3 (BUNDLE COPY) - na płycie
- Crysis 2 - konto XBL
- Red Dead Redemption + Undead Nightmare Collection - XBL
- FEZ (Arcade) - XBL

Dodatkowo na koncie jest GOLD jeszcze przez ponad 2 miesiące. Nie ma gwarancji podbitej ale paragon mam więc dla przyszłego posiadacza nie było by z tym problemu. Zestaw ma lekko ponad miesiąc, kupiony jako nowy. Problem jest tylko z kablem AV - odczepiłem jego obudowę by móc puść dźwięk przez ten kabel do głośników, kabel sprawny jednak bez obudowy.
 

BuLu

Użytkownik
Użytkownik
ale jaki to xbox ???
 

Skreedi

Świeżak
Świeżak
Xbox Slim 250GB, z tego co się dowiedziałem jest to najnowsza wersja z płytą główną Corona.
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Jesli sprzedasz osobie ktora nie zamierza przerabiac to okolo 1000 zl.
 

BuLu

Użytkownik
Użytkownik
przez te gry i dysk itp to max 1000zł ale male zainteresowanie bd powiem ci że wystaw na licytacji bez BCM i nawet 1100 moze :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wy chyba jaja sobie robicie :D, Jak pójdzie za 650zł to cena będzie już bardzo wysoka. Przeważnie 550zł-600zł
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
maksymalnie do 650 zł, fakt że to Corona ceny nie nagoni.
 

Rusłan Bahrutdinov

Banned
Użytkownik
Jeśli sprzeda komuś kto chce grać na oryginałach i nie przerabiać konsoli, to nie robi to różnicy czy to corona czy trinity.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli sprzeda komuś kto chce grać na oryginałach i nie przerabiać konsoli, to nie robi to różnicy czy to corona czy trinity.
takich osób w Polsce jest stosunkowo mało w porównaniu do opozycji opowiadającej się za grą na kopiach.
 

Do góry Bottom