1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 3Rod

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Michał01, Czerwiec 3, 2008.

1. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam konsole xbox360 w wersji core. Ostatnio chciałem ją włączyc ale pojaiwł sie 3rod! ??? Sprawdzałem kod błędu i jest to 0020. W serwisie (nie wiem czy to prawda) powiedzieli mi że są to luty. Czy da się to jakoś naprawić domowymi sposobami??

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: xbox360 3Rod

Gdyby sie dalo to naprawic domowymi sposobami to by za naprawe nie brali 200zl :)

4. Michał01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

nie a taką odpowiedz mi chodziło :'(

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Domowymi naprawisz ją na bardzo krótki okres czasu, ale pamiętaj, że później jej już Ci nikt nie naprawi.

Ręczniki to już wyjątkowy prymitywizm. Już profesjonalniej jest do piekarnika płyte wsadzić :D

6. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dokładnie ja niesłuchałem osób na forum i udupiłem konsole diagnoza procek wgniecony w płyte płyta troche sie odkształciła do wyboru wymiana płyty za 300zł lub 450zł wymiana na nowego arcada wzialem drugą opcje i dostałem znizke o 35zł i flash gratis konsola na dniach powinna byc u mnie no chyba że kochana poczta nadal bedzie strajkowac.Podsumowując radze niekorzystać z domowych serwisów a wysłąc konsole do serwisu z allegro oczywiscie póki nierobiłęs reczników no chyba że masz 300 lub 450zł do wydania

7. Michał01

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

a słyszałem o jakims x-clampie i podobno trzyma to pare miesiecy...
    znalazłem jeszcze jakiś sposób z gumką na tym forum ? czy to może cos pomoc??

Wczytywanie...

Poleć forum