1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 a creative X-Fi . PROBLEM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bender2, Sierpień 27, 2012.

1. bender2

bender2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć, witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum.
    Chce podłączyć konsolę Xbox360 do zewnętrznej karty dźwiękowej za pomoca kabla optycznego Creative x-fi 5.1 ponieważ mój monitor nie posiada nawet najprostszych głośników (Dell 23', Dell U2312HM) konsolę mam podłączoną poprzez złącze DVI-D przejściówką od kabla HDMI, którego de facto monitor nie posiada... Nie znam się na tego typu podłączeniach więc może ktoś ma pomysł jak to wszystko skonfigurować żeby wreszcie grać z dźwiękiem...;) Przeczytałem sporo postów na różnych forach itp. sprawdziłem dokładnie wszystko w Google i nadal nie potrafię uzyskać dźwięku. Dowiedziałem się jedynie, że powinienem skonfigurować połączenie poprzez komputer (odtwarzanie urządzenia SPDIF) z powodu zasilania karty dźwiękowej poprzez USB, próbowałem podłączyć usb do konsoli efekt jest taki, że konsola zawiesza się... Proszę o pomoc forumowicze bo granie bez dźwięku to mała przyjemność...:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tej karty nie podłączysz pod X-a

Wczytywanie...

Poleć forum