1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 a Tuner TV - Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbit, Luty 12, 2011.

1. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Szukam tunera TV do laptopa, który ogarnie XBOX360 w formacie PAL-60.

Obecnie mam Tuner MT4156 (Media-Tech) i jest z nim taki problem : W programie przechwytującym (Honestech, Chris TV) w PALU - obraz jest kolorowy ale skacze, a NTSC - czarno biały ale nie skacze. Nie jest to kwestia systemu operacyjnego czy laptopa.

Przypuszczam że to kwestia tunera i tu pytanie : Czy ktoś może używa laptopa i tunera do grania w Xboxa i mu to wszystko działa? Jeśli tak to prosiłbym o model tunera na którym wam wszystko ładnie działa.

Oraz oczywiście proszę o wszelkie rady itp., może da się to jednak ogarnąć na moim tunerze. ;)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    spróbuj użyc innego programu lub pobaw się ustwieniami - to problem programu ,nie tunera
    kiedys się bawiłem tunerami ,ale teraz nazwa programów mi wyskoczyła i nie pamietam

4. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Próbowałem różnych programów - Chris TV, Honestech teraz także Ulead Video Studio i cały czas to samo - na opcji NTSC czarno biało, na PAL kolorowo ale obraz skacze.

Nie ma co ukrywać, tuner nie należy do najnowszych, ani najlepszych, przypuszczam że może być za stary ale za słaby na ogarniecie Xboxa, dlatego proszę o konkretne rady odnośnie programów, jeśli z nimi jest coś nie tak, lub o jakiś ogarnięty model Tunera (najlepiej sprawdzony z xboxem) ;)

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum