1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 arcad, a gta 5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez karolinka, Wrzesień 19, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karolinka

karolinka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze witam wszystkich użytkowników forum;) mam takie pytanie jako, że jestem fanką serii grand theft auto. Problem dla wielu z Was pewnie banalny i śmieszny, jednak dla mnie jest on dosyć ciężki...:/ dostałam używanego xboxa360 w wersji arcade, pozbawionego dysku (jest tylko memory card)... i moje pytanie brzmi czy gra pójdzie na tym sprzęcie, jeśli oczywiście dokupie do niego pendriva/ dysk. Taak, wiem, że gta V wymaga ów dysku (tak wiem, można go kupić), jednak dowiedziałam się, że alternatywą jest również pendrive 2.0 16gb. Moje pytanie brzmi, czy będzie to sensowne rozwiązanie? Achhhh, jak wygląda ewentualna instalacja pierwszej płytki z grą na tego pendriva? (poradzę sobie jako przysłowiowa blondynka z niewielką zdolnością informatyczną...???). Z góry przepraszam za "głupie" pytanie, ale naprawdę jestem zielona w temacie, a od małej bardzo lubię tę serię i liczę na sensowne odpowiedzi (proszę o unikanie bezsensownych i nie wnoszących do tematu informacji). Pozdrawiam Karolina;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    temat przerabiany juz 12434536647548745874 razy na forum, wystarczy poszukac, tak po podlaczeniu pendrive'a gra bedzie dzialac, kazdy sobie z tym poradzi jezeli potrafi czytac ze zrozumiem informacje wyswietlajace sie na ekranie

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Możesz zainstalować tak:

http://xboxforum.pl/gta-v-261/tutorial-zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

lub tradycyjnie z płyty.

Wymagane miejsce na dysku,penie 7,7gb

Jw kolega napisał wszystko jet na forum ,temat wałkowany w ostatnich dniach wielokrotnie.

Kosz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum