1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Arcade Jasper-2 Lata gwar.3 lata na roda .oplaca sie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniekcramp, Listopad 22, 2010.

1. maniekcramp

maniekcramp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    siema opłaca się brać xbox360 arcade jaspera za 649 zł??w VoBiS.pl
    czy poczekać do świąt i zobaczyć co będzie ciekawego w media-markt?
    w vobis slimka 4gb kosztuje 799 /;
    czytam też opinię użytkowników którym nie wystarcza arcade i przesiadają się na slima o co w tym biega?bo jak kupie dysk twardy 120 gb lub 40 to chyba mi starczy arcade? nie ?
    a tak apropo dysków ile kosztuje 40 gb w a ile 120 gb ?
    pozdrowienia all user forums.bay

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Siema po pierwsze nie ma dysku 40gb tylko 20gb,60gb,120gb no i największy 250gb. Ja osobiście posiadam Arcade z 2008 roku dokupiłem dysk 250gb na Allegro za ok 260zł i jestem zadowolony dodam że kupiłem konsole jako nową w sklepie za 590zł z grą więc nie było się co zastanawiać kolega posiada Arcade slim (bez dysku, 4gb pamięć wewnętrzny coś takiego jak karta pamięci) za 749 zł w Saturnie i jest zadowolony , nie ma wielkiej różnicy jedynie estetyczna i slimka jest trochę cichsza a to wszystko zależy od funduszy ja osobiście polecam Arcade Fat + Dysk 250gb za ok 260zł super zestaw.

4. donaar

donaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suchedniów (Kielce)
    "Xbox360 Arcade Jasper-2 Lata gwar.3 lata na roda .oplaca sie? "
    Opłaca się - raczej nie
    I na płycie Jasper nie występuje rrod

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Zależy do kogo jeżeli masz fundusze to kup sobie slima 250gb ale chyba najbardziej ekonomicznym wyborem jest arcade zwłaszcza teraz kiedy jest Jaspe konsole sprawują się bardzo dobrze a cena jest niska i zawsze morzna dokupić dysk za ok 260 zł i wtedy jest już naprawde super zestaw

Wczytywanie...

Poleć forum