1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Arcade + LT 2.0 + Kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oskiii, Grudzień 14, 2011.

1. oskiii

oskiii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    Witam.
    Mam xboxa360 arcade. Przerabiałem go jakieś 3 tygodnie temu (bo niedawno dopiero gwarancja minęła). Najprawdopodobnie wgrane jest LT+ v 2.0
    Mam teraz dwa pytania: czy po wsadzeniu do niego dysku 20gb i wyjęciu dotychczasowej karty pamięci (był z nią oddany na przeróbke) dalej będzie mi kopie zapasowe czytać?
    Oraz mam zamiar kupić kinecta, ale z tego co się orientowałem, potrzeba będzie wgrać nowy dashboard. Czy to nie usunie mi przeróbki?

Proszę o konkretną odpowiedź, bo po prostu sam się w tym wszystkim pogubiłem już.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Będzie wszystko działać.

Wczytywanie...