1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Brak obrazu Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Buffon, Wrzesień 30, 2010.

1. Buffon

Buffon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój xbox nie ma obrazu. Co to może być i jak to naprawić?
    Kabel sprawny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    serwis - na 90% uszkodzone ana/hana, ewentualnie GPU

4. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sprawdź czy na kablu component nie przestawiło ci się z TV na HDTV albo odwrotnie (zależy jaki TV masz podłączony...)

PS: ja ostatnio jak nie miałem obrazu, okazało się, że musiałem DOCISNĄĆ HDD bo nie łączył.. jeżeli masz HDD odłącz go podłącz jeszcze raz i dociśnij ręką... a jeżeli masz na kartę pamięci to wyjmij ją, przeczyść kartę i slot i włóż z powrotem...
    I jeszcze jedną przyczyną może być pasta pod GPU... wymień na Arctic Silver 5 albo coś dobrego... ale to już mniej prawdopodobne...

5. Buffon

Buffon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ustawione na tv, jak zawsze miałem bo nie mam hd w telewizorze. Dociskać dociskałem i nic zobaczę jeszcze z ta pastą.

6. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak nigdy tego nie robiłeś, to lepiej się nie bierz... najpierw poczytaj, popatrz na filmiki itp... może być jeszcze kilka innych przyczyn.
    Opisz jakiego masz X (falcon? jasper? albo coś innego) czy masz gwarancję? Co robiłeś kiedy nagle stracił obraz? co się pokazało? czy świecą diody wokół włącznika? Opisz troszkę okoliczności błędu a nie tylko tyle że nie masz obrazu... Jak to się stało itp?

7. Buffon

Buffon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xboxa to nie wiem jakiego mam chyba tego najstarszego, przerobiony po gwarancji. A z xboxem było tak pożyczyłem go kuzynowi i mówi że obraz zaczął się pierniczyć potem zniknął całkowicie Diody palą się jak by działał normalnie czyli zielona dioda na jednym padzie

8. Centek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A na konsoli jakie diody się palą? zielone czy czerwone... możliwe, że "kuzyn" zakatował Ci konsolkę i już nic nie zrobisz... dużo jest takich tematów na forum poczytaj, może jakieś rozwiązanie będzie pasować...

9. Buffon

Buffon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pali się jedna zielona.

Wczytywanie...

Poleć forum