1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 cały komplet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez McFly2305, Lipiec 5, 2009.

1. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox360 - wersja Arcade bez HDMI. Data produkcji: 2006-09-13

Nigdy nie było z nim problemów. Raz wyskoczył E74 lecz była to wina nie dociśniętego kabla w zasilaczu.

1,5 miesiąca temu z konsoli wymieniałem napęd - stary już nie dawał rady. Wymieniany w Skynet we Wrocławiu. Wsadzili nowego Lite-On.

Konsola przerobiona na pewno na 1.51 (nie wiem czy przypadkiem nie 1.6 bo przerabiali mi tam dzień po "premierze" 1.6).

Grałem kilka razy on-line, jednak konsola nie jest zbanowana.

Z konsolą nie było nigdy żadnych problemów. Nie zacinała się, nie zawieszała itd. Sprzęt stoi w miejscu z b. dobrą cyrkulacją powietrza. Na prawdę zawsze był bardzo zadbany i to pewnie dlatego nie było żadnych problemów z diodami.

W skład zestawu wchodzi
    - konsola xbox360 bez HDMI z nowym napędem Lite-ON (przeróbka 1.51)
    - biały pad bezprzewodowy
    - zasilacz
    - kable do podłączenie pod TV

+ mogę dać GRATIS kilka ciekawych gier - pytać PW.

Możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Również możliwość odbioru osobistego w okolicach Kalisza, Pleszewa, Ostrowa Wlkp.

Nie sprzedaję samego pada, zasilacza itd. Tylko cały komplet.

Jeśli chodzi o wysyłkę nie biorę za nią odpowiedzialności. Wysyłam tak jak Ty chcesz na Twoją odpowiedzialność.

Oferty składajcie tutaj.

Możliwość wystawienia aukcji allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidt90

dawidt90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napisałem wyżej. Oferty składajcie tutaj

5. M-Rozi

M-Rozi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem zainteresowany zakupem z odbiorem osobistym we Wrocławiu ( jestem z Kłodzka :p ) napisz do mnie na GG: 10394916

6. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprawa załatwiona na gg. Na razie ogłoszenie nie-auktualnie do końca miesiąca. Później odświeżę. (wyjazd)

Wczytywanie...

Poleć forum