1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 cofniecie przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez exilius, Październik 5, 2015.

1. exilius

exilius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Posiadam xbox360 z lt 2.0 bodajże, zgrałem sobie fife16 i wyskoczyło, że aby gra działała trzeba zaktualizować konsole, klikam tak i się aktualizuje. Po aktualizacji piraty nie chodzą tylko oryginalne. Czy konsola teraz jest jak by nie miała przeróbki i można ją podpiąć pod neta? Jeżeli wcześniej nie była zbanowana ? Czy trzeba zrobić coś jeszcze aby była jak normalna nie przerabiana konsola?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojol92

Wojol92 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Z tego co się orientuje to tak chociaż w moim przypadku miałem już zbanowaną konsolę a zaktualizowałem aby grać na kinekcie. Po aktualizacji przeróbka znikła.

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zależy jaki miałeś dash przed aktualizacją

5. exilius

exilius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A można to jakoś sprawdzić? Czy zaryzykować i podpiąć pod neta?

Wczytywanie...

Poleć forum