1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Corona 4GB + HDD 250GB + RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szalwin666, Grudzień 6, 2014.

1. szalwin666

szalwin666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałbym poruszyć temat takiego Xboxa360 jak w opisie, przeczytałem wiele ogłoszeń i ofert i zdania są bardzo podzielone... Dokładniej chodzi mi o wartość takiej konsoli, ponieważ zastanawiam się nad jej sprzedażą... Cena jaka mnie interesuje to jakieś 600zł ale widziałem że wiele ludzi twierdzi iż jest to wygórowana cena. Konsola o której mowa posiada datę 2011-08-XX, 9 oryginalnych gier takich jak:
    Forza Motorsport 2 Collector's Edition, Cabela's Surivival oraz Dangerous Adventures, PGR, Batman: Asylum, Gears of War 2, Fifa 08, Overlord, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas + 2 pady jeden oryginalny drugi przeźroczysty z niebieskim podświetleniem oraz słuchawki do komunikacji. Dysk zamontowany w konsoli był niedawno kupiony jako całkowicie nowy co wyklucza jego zużycie oraz napęd DVD był praktycznie nie używany.
    Jak oceniacie wartość takiego zestawu? Czy taka cena jest wygórowana czy może ktoś byłby zainteresowany?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przenoszę do wyceny ofert
    oryginalne gierki są niewiele warte przy sprzedawaniu konsoli z RGH bo potencjalny kupiec zamiast za nie płacić może bez problemu sobie je pobrać z sieci i wrzucić na dysk.

ogólnie te gierki są niewiele warte, są to starsze tytuły.

myślę że od ok. 500,- możesz zacząć celować ale gierki sprzedaj oddzielnie.

niech wypowie się ktos jeszcze

4. rober10t1996

rober10t1996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siema. Mogę ci zaproponować za tą konsolę 550 zł tylko zależy mi na czasie (najlepiej, żebyś się do jutra namyślił czy chcesz sprzedać). Jak jesteś zainteresowany to odpowiedz w tym wątku. Jestem z warszawy jak coś to moglibyśmy się na odbiór osobisty ustawić, jak jesteś z tego miasta lub okolic. (jak gdzieś dalej to mogę dorzucić dyszkę na kuriera, oczywiście z przedpłatą z mojej strony)

5. szalwin666

szalwin666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Przepraszam że tak późno odpisuje konsola została już sprzedana. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum