1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 czy PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez uberas, Grudzień 15, 2013.

1. uberas

uberas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, posiadam mocnego PC-ta. Chciałbym sprawić sobie nową konsolkę bez dysku kinecta(lub psmove) itp do pogrania głównie w GTA V. Myślę w stronę PS3, ponieważ ma wiele fajniejszych exów. Jeżeli ktoś mógłby mi poradzić co jest lepiej wziąć byłbym wdzięczny. PS. do konsoli prawdopodobnie używałbym CRT-ka 29 calowego, czy jakość obrazu nie byłaby aż taka zła np. żebym nie mógł przeczytać napisów? Mój TV to: KV-29RE10K. Posiadałem pada do xboxa i jest on dobry, lecz używając pada od ps3 nie czułem większej różnicy, powiedziałbym nawet iż ten od ps3 jest wygodniejszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O wiele lepsze ( według mnie) jest ps3( a miałem obie konsole). Właśnie za sprawą exów. Co do telewizora CRT to obraz jest tragiczny i literki są bardzo małe i prawie nic nie widać. Mam też CRT i pomimo tych niedogodności przeszedłem wiele gier ( w tym GTA 5). Dla chcącego nic trudnego :)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

4. uberas

uberas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedź, mam możliwość podpięcia do mojego monitora 19", który ma tylko DVI. Mam jeszcze pytanie jakie wyjścia ma konsola? Tylko HDMI? Ja mam w telewizorze czincze i 2 scarty.

5. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Do ps3 daja w pudle chinc, a do 360 dają chinc i component nie dają hdmi. Na allegro moźesz kupić kabel z hdmi do dvi i grać na monitorze

6. uberas

uberas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To akurat nie problem, ponieważ posiadam kable HDMI. Dobrze, że dają composite. Dzięki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum