1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 czy PS3 ????

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aprilla, Lipiec 26, 2009.

1. Aprilla

Aprilla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Chciałem się zapytac co jest lepsze ... pod wzgledem grafiki,szybkosci,ktory jest bardziej cichy,osczedny,na ktorym lepiej chodza gry????.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azaroth94

Azaroth94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Gry na obu konsolach wyglądają bardzo podobnie jedynie co to PS3 na pewno jest dużo cichsze.

5. chelini

chelini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mimo wszystko pytając na forum Xboxa chyba masz świadomość jaką otrzymasz odpowiedź w konfrontacji ps3 vs Xbox - więc takie pytania to trochę kula w płot ;)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To zależy w jakie gry lubisz grać bo jak wiadomo każda konsola ma swoje exclusivy
    Co do sprzętu:
    Grafika- to zależy od gry, niektóre lepiej wyglądają na xbox 360 a niektóre na PS3
    Szybkość- nie ma dużej różnicy
    Głośność- zdecydowanie cichsze PS3 :)
    Oszczędność- obie konsole pobierają dużo prądu ponad 100W, np. Xbox 360 Jasper ma zasilacz 150W a PS3 nie wiem.
    Xbox 360 jest bardziej awaryjny niż PS3 oraz jak Cię nie stać na oryginalne gry (150-250zł nowe tytuły) to bierz xboxa 360 :)

7. Aprilla

Aprilla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Podobno Xbox krucej chodzi(szybciej sie psuje) niz PS3

8. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Powiem tak, jak masz dużo kasy i chce Ci sie czekać aż gry po 2 miesiącach od światowej premiery trafią do polski to kup PS-a zaś jak chcesz mieć nowości to to kupijesz X-a przerabiasz i nowości sobie ściągasz :p

9. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    @Evill:
    Co za głupoty piszesz, nowości masz w dniu Europejskiej premiery, chyba, że na jakimś zadupiu mieszkasz, to nic dziwnego.
    @topic:
    Co od wyboru, to popatrz przede wszystkim na różnorodność exclusive'ów, bo chyba konsolę kupuje się przede wszystkim do grania, więc gry najważniejsze. Ogólnie się przyjęło, że na X'a wychodzi więcej gier hardkorowych i FPS'ów, a na Chlebaka więcej japońcowatych, które też są bardzo fajne IMO :p

10. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    ja mam obie konsole,ale zdecydowanie polecam xboxa.Na ps3 kupuje tylko exlusivy,cala reszta na xa.Wogole zadko odpalam ps3.
    Moja prywatna osobista opinia(nie mam zamiaru rozpoczynac zadnych fanboywar'ow)
    Sonka jest strasznie przereklamowana,ten psnetwork to nawet nie stal kolo xboxlive,zupelnie inna liga.
    gry-jak narazie tylko 2 mi szczenoopad zaaplikowaly-drake i killzone,z grywalnoscia juz inaczej.
    sony sie za bardzo chwali,caly czas (ile to juz lat)czekam na exlusivy dla ktorych ta konsole kupilem,trigery w padzie,co ja pisze caly pad jest jakis z innej epoki.Pamietam na ps2 duala chwalilem,ale po zagraniu na x360joyu zrozumialem co to znaczy PAD.
    trigery malutkie ze palec sie zeslizguje(trzeba sobie takie nakladki dokupic)za lekki...sama konsola jest dobra,prawie identyczna z ixim(panowie z sonny caly czas wciskaja kit ze pokaza jaki demon w niej drzemie)ja juz im dawno temu przestalem wierzyc- jesli masz wybor,to sie nawet nie zastanawiaj BIERZ XBOXA.
    Dobra spadam grac w Ratcheta i Clanka bo musze skonczyc przed premiera nowej czesci :)

11. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    idź do MediaM.... i tam zazwyczaj są wystawione obie do spróbowania ,pograj pooglądaj ,przymierz się do padów ,zobacz ile masz w portfelu i kupuj co Ci lepiej pasuje :) - ale Ci co są na tym forum - to już chyba wiesz co wybrali .....

12. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli chcesz grać na piratach i nie bulić 200 zł za każdą grę to nie widze problemów w dokonaniu wyboru - xbox :DD.

13. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Haha przypomniało mi się jak kiedyś byłem w MM w Wawie. Chyba w kazdym MM jest tak samo, ze xbox jest zamkniety w plastikowym, przezroczystym pudle. No i widze ze na LCD jest czarny ekran, a wystawowy Xbox który służył do grania dostał RROD :>. Później pogadałem i się okazało że oni co jakieś 3 miesiące jakoś wymieniają konsolę bo im pada gdyż jest bardzo słaba wentylacja w tym pudle.

Dla mnie wybór jest prosty, szczególnie na Sony jestem mocno obrażony(posiadałem ps2) za to, że nie traktują dobrze Polski, wiadomo, że M$ też nie do końca nie udostępniając legalnie rejestracji w X live na Polskę itp, ale on(M$) przynajmniej organizuje imprezy i na różnych bywa. Na Poznań Arena na przykład Sony nie było wcale, a M$ udostępnił bardzo dużo konsol i sporo pokazał tytułów.

14. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja ci powiem tak . Też miałem kupic PS3 ale poczytałem troche i dowiedziałem się że PS3 jest funkcjonalne , ale ma gorsze menu , PS network gorsze od XBL i wogóle PS3 jest dużo mocniejsze , ale w praktyce obie konsole porównywalne .To troche jakby porównywac Corse i Micre . Jeden ma to drugi tamto musisz się zastanowic do czego będziesz używał konsoli a potym zobaczyc którą konsola bardziej spełnia twoje wymagania.W nowszych Xach poprawiono chłodzenie , przez co Xbox 360 jest mniej awaryjny.(to moje osobiste zdanie )

15. Harakiri

Harakiri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie w kazdym :) we Wroclawiu na bielanach jest stolik na ktorym stoi tv z 52 cale, a pod nim na puleczce lezy xbox z padem na kabelku ;]

Co do tematu:

Zebys poznal naprawde obiektywna opinie musialbys napisac na " neutralnym " forum - gdyz na tym sa chyba tylko gracze xbox.

Xbox:

- mozliwosc przerobienia konsoli
    - wiecej gier
    - pad wygodniejszy
    itp

16. Czeslaw15

Czeslaw15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hm...może jednak powinieneś zapisać się na jakieś kółko ortograficzne, bo "krócej" będziesz szanowany :p "Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów"

Ja osobiście wolę Pady od X'a wygląd konsolki i w ogóle ;D

17. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeżeli nie chcesz dużo wydawać na gry kup x boxa 360 a jeżeli masz kasy jak lodu to kup ps3.

18. Azaroth94

Azaroth94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jak masz jeszcze wiecej kasy to kup obie konsole

19. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    plus ps 3 blueray ... zalety Xbox'a ??? cala reszta :)

20. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na xbox'a wychodza gry w 1080p juz, a na PS3 wychodza w 720p, kto nie wierzy niech spojrzy na oryginalne pudelka gier.

21. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    nie no to bzdura
    na x gry sa skalowane do 1080 a to jest duza roznica
    na x sa chyba 3 gry w full hd
    na ps3 tez sa gry skalowane ale i tez sa w full hd
    ja mam x i chce tez ps3
    to sa fwie rozne konsole wiec nie ma co ich porownywac i roznic
    fakt jest tylko jeden
    mieszkamy w polsce i wiekszosc nawet tego forum ma x tylko i wylacznie dla kopii gier
    nie ma co sie oszukiwac
    bierz to na co cie stac i tyle

Wczytywanie...

Poleć forum