1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 czy warto jeszcze trzymac?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez akslow, Luty 4, 2013.

1. akslow

akslow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Co myslicie czy warto jeszcze trzymac konsole XBOX360? Gralem w sumie w ponad 30 tytułów w tym najpopularniejsze i jak patrze na przeszłe tytuły to nie widzę niczego w co chciałbym zagrać. Czy wyjdzie cos jeszcze ciekawego na xboxa360? Zastanawiam sie czy warto jeszcze trzymac ta konsole. Dodam, ze w tym roku planuje zlozyc jakis komputer na i5 i hd7850. Wrocilbym na 2-3 lata do PCta a pozniej zakupilbym nowego Xboxa. Co wy myslicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    zalezy od ciebie samego nikt ci nie odpowie ... dla mnie np warto gram i czekam na kolejne produkcje bioshock, gta5.

4. akslow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    zgoda, ale gry, ktore wymieniles beda tez na PCta....

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    To sprzedaj konsole i kup na pc. cala filozofia.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie napisałeś czy na konsoli grasz na kopiach czy na oryginałach,bo jeśli na oryginałach to utrzymanie konsoli wychodzi znacznie drożej jeśli chodzi o najnowsze tytuły.

7. maciejjj

maciejjj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gta5 nie będzie na PC...przynajmniej w tym roku.

8. kuboszkozi

kuboszkozi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: XBOX360 czy warto jeszcze trzymac?

Jak to nic ciekawego nie będzie ? Rok 2013 zapowiada się najciekawiej dla xboxa od kilku lat nie było tak ciekawie. Crysis 3, Battlefield 4 dodatek End Game, Alien Colonial Marines, GoW Judgment, Całkiem Możliwe ze Wiedzmin 3, Są też plotki o nowym Mass Effect.

Wysłane za pomocą Galaxy S III

9. ZychuPL

ZychuPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kubszkoiz ale te gry będą też na pceta z lepszą grafiką i tańsze. Teraz tylko nowe Gearsy mogą trzymać przy konsoli. Ale dobre zadane pytanie czy warto mieć konsole czy pc. Kilka lat temu było wiele różnic miedzy konsolą a pc. Teraz, dla mnie są tylko dwa plusy konsol. Nie tyranie się z tym czy dana gra Ci pójdzie na danym sprzęcie. Oraz wspólne granie na kanapie ze znajomymi.

10. wujek22

wujek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to lepiej gra się na konsoli niż na PC ale to decyzja zależy tylko od ciebie

11. kuboszkozi

kuboszkozi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Zawsze warto jest mieć konsole wygoda grania jest nieporównywalnie większa niż na pc. Kiedyś byłem zagorzałym pecetowcem od kiedy mam konsole komputera używam tylko do przeglądania internetu.

Wysłane za pomocą Galaxy S III

12. szympans1

szympans1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Duszniki Zdrój
    Ja bym zostawił, na jej sprzedaży i tak nie zarobisz kroci, a konsolka zawsze się przyda bo będzie kilka ciekawych tytułów w tym roku :)

13. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    GTA5 na konsolach. Tyle w temacie.

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nic ciekawego a GTA V :) Poza GTA trochę fajnych tytułów wyjdzie: Tomb Raider, Dead Space 3, GRID 2, Battlefield 4, Crysis 3.

15. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    jak masz oryginalny software to najlepiej przerobic, wtedy gry masz po 10zl ;p wiec utrzymanie konsoli nie kosztuje duzo

1 osoba to lubi.
  16. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    do gier tylko konsola prosty sposob obliczenia teraz zeby zagrac w dobra gre musisz wydac na kompa 3tys zl aby ci jako tako pocjagna ta grafike a za rok na pc znow beda wychodzily lepsze gry a ty wraz bedziesz musial rozbudowywac kompa bo roczny komp to juz jest slaby sprzed a technika idzie do przodu a na konsole ladne kilka lat pograsz

17. akslow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Aktualnie mam notebooka (5 letniego) i chce go zastapic jakas stacjonarka (I5 i hd7850) bo zaczyna mnie irytowac. Troche rzeczy juz w nim nie dziala m.in karta dzwiekowa, naped, dysk ma bad blocki, wylamany zawias, czasem pojawiaja sie bledy w grafice w 3d, a nowy komputer w zupelnosci wystarczy na dwa lata. Pozniej znow powrot do konsoli - nextgen bo chwale sobie gre w wygodnej pozycji na sofie - a na te dwa lata mozna dokupić pada do PCta.

Teraz mam kupca na to co w podpisie - 550zl - stad rozterka. Cena wydaje sie ok. Ciekawe jak po premierze nowych konsol beda ksztaltowac sie ceny naszych Xboxow 360.

18. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    zostaw sobie xboxa do nastepnego nextgena :D ja tak robie poł roku po premierze nextgena i sprzedaje xboxa 360 :]

19. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    tak ale napewno już nie weżmie tyle pieniedzy ile sprzeda po nextgenach każdy bedzie chciał sie pozbyć niechcianej już 360 a ceny beda naprawde niskie :)

20. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak masz kupca to ją pogoń. Jeśli masz środki to kup tego PC. Ja osobiście uważam,że komputer nie służy do grania i tej idei będę wierny do końca. Ale to Twój wybór. Później dokupisz Next-gena Playstation 4 lub nowego Xboxa a komputer będzie stał.

21. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie

Niby nie służy do grania ale jednak są pewne tytuły niedostępne na xboxa. Ja np. Lubię gry typu twierdza, black&white, dreamfall (wyszło na xboxa 1 a nie 360 i na ten moment jest praktycznie nie do zdobycia tutaj w pl) albo typowe gierki online - dostepne tylko na pc - czyli mój kochany i niezastąpiony Lineage II.
    Gdyby te gry były na xboxa, byłabym super szczęśliwa. A teraz pozostaje mi tylko marzyć... ;)

Ja bym nie sprzedała xboxa głównie dlatego, że po przeliczeniu ile już wydalam kasy na gry wyjdzie pare tysięcy. Raczej bym nie chciała wyrzucic tego w bloto.
    Zobaczymy czy w ogole beda działać na xboxie 720. W koncu nie wszystkie gry z xboxa działają na 360.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum