1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Dysk twardy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez h2owiec, Sierpień 14, 2012.

1. h2owiec

h2owiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie, które dotyczy mojego dysku twardego. W Xbox 360 mam 4 gb więc jest to dość mało poza tym niektóre gry tak jak Battlefield 3 nie pozwalają na instalacje (tak jak w przypadku Battlefield 3) tekstur HD czy innych ****reli na moim dysku 4GB, który jest traktowany jako pamięć flash tylko na innym dysku do xbox 360. Mam pytanie co mam zrobić, jeśli mam inne dyski, które chodzą bez zarzutu na PC ale jak podłącze do konsoli i sformatuje to są rozpoznawane jako pamięć flash a nie jako HD. Co mam zrobić, najlepiej krok po kroku, żeby to wszystko działało?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. duszekx360

duszekx360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Pierwsze to ze zwyklego dysku odczyta tylko 16gb bo xbox tylko tyle moze z pena i normalnego dysku . Jak podlaczysz wejdz w ustawienia--> ustawienia konsoli-->pamiec masowa i tam wybierz swoj dysk i daj skonfiguruj i On Ci skonfiguruje ten dysk .
    Ale pamietaj ze jak masz.dysk no 100gb i go sformatujesz to na xie bedziesz mogl uzywac tylko 16gb i reszta tak jakby tez bedzie zajeta i nie bedziesz mogl go uzywac bo nawet na nim nic nie przeniesiesz

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    potrzebujesz dysk WD 2.5" z serii BEVS, BEVT. Tylko te można przerobić żeby chodziły jako oryginalne HDD na zwykłej konsoli (nie RGH). Masz jeszcze możliwość podłączenia dysku USB, ale po sformatowaniu masz dostępne tylko 16GB

5. h2owiec

h2owiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam WD ale ELEMENTS...

Ok dzięki, zostanie mi tylko kupno nowego dysku...

Wczytywanie...

Poleć forum