1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 E - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Comandos272, Lipiec 19, 2014.

1. Comandos272

Comandos272 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przejdę do sedna sprawy :) Od pewnego czasu nie jestem w stanie uruchomić swojejgo Xboxa360 E... tzn. kiedy staram się właczyć konsolę to dioda świeci się na zielono, światłem ciągłym przez około 3 sek. po czym gaśnie. :/ Sprawdziłem diodę przy zasilaczu, która świeci na pomarańczowo swiatłem ciągłym, więc chyba to nie jest wina zasilacza, ale pewności nie mam :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jezeli zasilacz jest sprawny to po uruchomieniu konsoli dioda na zasilaczu zmienia kolor z pomaranczowego (stan czuwania) na zielony, jezeli w Twoim przypadku jest inaczej to ewidentnie wina zasilacza. Jezeli masz mozliwosc to zamien na chwile zasilacz ze znajomym i sprawdz czy na jego zasilaczu konsola sie normalnie uruchomi.

Wczytywanie...

Poleć forum