1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Elite 120GB Jasper RGH LT+ KOMPLET

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adam_84, Październik 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Adam_84

Adam_84 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Przedmiotem sprzedaży jest konsola Xbox360 w wersji Elite z oryginalnym dyskiem 120GB. Dodatkowo konsola została w zeszłym roku przerobiona na RGH Coolrunnerprawdopodobnie w wersji 2.0 dzięki czemu każdą grę można zainstalować na dysku i nie mieszać płytami przy ich uruchamianiu. Oczywiście działają również gry Arcade, dodatki DLC, emulatory oraz gry na pierwszego Xboxa. Dołączam płytkę ze zrzutem nand potrzebną do późniejszych aktualizacji oprogramowania. Ostatnio wgrywałem najnowsze na potrzeby aukcji więc póki co nie trzeba nic zmieniać bo wszystko działa.

Model płyty głównej to Jasper więc CPU jak i GPU wykonane w technologii 65nm - nie psują się jak poprzednie wersje konsoli. Napęd w konsoli to LiteON z przeróbką prawdopodobnie LT+ 2.0 - nie pamiętam bo bardzo dawno nie aktualizowałem napędu, z RGH nie jest to potrzebne.

Konsola nigdy nie była naprawiana, nie miała RRODa ani nie była modyfikowana wizualnie. Wszystkie akcesoria z wyjątkiem kabla sieciowego są oryginalne. Jedyny minus jaki dotyka prawie wszystkie konsole z przeróbką to rozbieżne czasy uruchamiania po zainstalowaniu chipa. U mnie wygląda to tak, że jeśli konsola nie zastartuje za pierwszym razem to trzeba ją ponownie włączyć. Widać to od razu po zapaleniu lampek wokół włącznika na konsoli. Pewnie da się to poprawić ale dla mnie nie jest to specjalnie uciążliwe.

Sprzęt był używany sporadycznie, nie miałem czasu grać co potwierdzają dość stare tytuły w konsoli. Pad nie jest zużyty, analogi jak nowe, przyciski działają bez problemu. Od jakiegoś czasu całość zapakowana leży w pudełku bo przy telewizorze tylko się kurzyła. Byłem jedynym właścicielem.

Za osobną opłatą mogę dorzucić oryginalne pudełka z wydrukowanymi etykietami do około 50 gier - żeby rozwiać wątpliwości chodzi tylko i wyłącznie o same pudełka BEZ PŁYT! Całość wygląda bardzo fajnie na półce - cena do uzgodnienia.

Co znajduje się w zestawie:
    1. Konsola Xbox360 w wersji Jasper
    2. Oryginalny dysk 120GB z kieszenią
    3. Zasilacz sieciowy 175W
    4. Pad bezprzewodowy z akumulatorkami
    5. Kable - HDMI, Composite, LAN i inne przejściówki (zdjęcie)
    6. Headset
    7. Instrukcje

Zainteresowanych proszę o kontakt droga telefoniczną lub mailową, chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące sprzętu oraz rozważę konkretne oferty. Sugerowany odbiór osobisty we Wrocławiu ewentualnie wysyłka tylko kurierem z ubezpieczeniem.

Link do aukcji

TEL: 500 162 747

Cena Kup Teraz - 700 zł lub aukcja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlody2171

mlody2171 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Adam_84

Adam_84 Użytkownik Użytkownik Świeżak