1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Elite 120GB Jasper v2 LT+ v3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheOFF, Lipiec 27, 2013.

1. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Do sprzedania mam konsolkę Xbox360 Elite 120GB, na płycie głównej Jasper v2 ( 09:09:2009 ), przerobioną na LT+ v3.0.
    W zestawie znajduje się:

- konsola,
    - oryginalny dysk twardy 120GB,
    - oryginalny zasilacz 150W,
    - kabel COMPONENT ( 5x chinch z przełącznikiem pomiędzy TV a HDTV ),
    - pad ( delikatnie uszkodzony lewy drążek, nie odbija tak jak powinien ),
    - dwie gry: Assasins Creed, Need For Speed: SHIFT PL,

- drogą mailową mogę wysłać fulldump FW.

Konsola jest w bardzo dobrym stanie. Odczytuje wszystkie gry, oryginalne jak i 'nieoryginalne'.
    Nie jest to moja konsola, bo od znajomego. Z tego co się orientuje, był on drugim właścicielem.

Przedni panel, jest lekko 'przetarty', wygląda to tak jakby farba była lekko rozmazana.
    Nie wiem czym jest to spowodowane.

Niestety, ale nie jestem w posiadaniu oryginalnego pudełka.
    Idiota wyrzucił, ponieważ 'nie zbiera makulatury'.
    Jeśli komuś bardzo zależy, mogę takie pudło załatwić od kolegi, który również wyznaje tę zasadę.

W razie czego mogę podesłać zdjęcia.

Cena jaka mnie interesuje to 500zł z wysyłką.
    Jeśli ktoś ładnie poprosi, to będe w stanie trochę zejść z ceny.

Wszelkie oferty proszę kierować na PW.

//// Sprzedane.

Wczytywanie...

Poleć forum