1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 elite 120hdd, dwa pady - Dużo Zdjęć!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez uploadertix, Styczeń 24, 2010.

1. uploadertix

uploadertix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Mam na sprzedaż Xboxa 360 w wersji elite, czarny. Jest przerobiony (czyta bezproblemowo kopie zapasowe), nie jest zbanowany. Jestem jego drugim właścicielem - sprzęt nabyłem w listopadzie 2009, sprawuje się świetnie, ale niestety nie mam czasu na granie i żal mi żeby xbox się kurzył (właściwie od miesiąca stoi na półce i ładnie wygląda...).

Xbox nie był podpinany przeze mnie pod sieć, poprzedni właściciel przed przerobieniem grał na oryginałach na xbox live. Oczywiście wszystko się da zapisywać na dysk, a napęd czytał mi nawet jakieś "marketowe ścierwo" z rodzaju płyt maxell, więc raczej zajechany nie jest. Ja jeśli już grałem, to zawsze z dysku. Oczywiście konsolka była cały czas ułożona poziomo i miała bdb chłodzenie. Świetnie sprawowała się zarówno na 23' monitorze lg fullhd via HDMI, jak i na 28' Panasonicu SD po euro.

Konsola ma datę produkcji: 2008-01-03, wg. poprzedniego właściciela siedzi w niej firmware 1.61. Jest też najnowszy dashboard wraz z avatarami. Wszystkie akcesoria oryginalne.

W zestawie:

- Konsola xbox360
    - Dysk 120GB
    - 2 pady bezprzewodowe
    - Headset
    - Zasilacz
    - Kabel HDMI
    - Kabel component
    - Kabel sieciowy
    - Przejściówka euro
    - Przejściówka audio
    - Komplet książeczek
    - Oryginalne pudło

Ogółem jest tego tyle, że nie wiem jak pomieszczę w kartonie :) Cena jaka mnie interesuje to 800zł. Preferowany odbiór osobisty w Katowicach, jednak bez problemu mogę to wysłać w Polskę pocztą czy kurierem za dodatkową opłatą. Finalizacja transakcji w przypadku wysyłki: allegro :)

Jeszcze komplecik zdjęć, dla lepszego zobrazowania sprawy:

2. Lotnik421 Xbox One

3. uploadertix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oferta w dalszym ciągu aktualna! :)

4. uploadertix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. uploadertix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    bez gier?

7. uploadertix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W zestawie jest wszystko to, co ująłem w pierwszym poście i na zdjęciach - czyli bez gier :)

8. JacaCaca

JacaCaca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rozumiem że cena bez negocjacji?

9. uploadertix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Interesuje mnie za niego kwota 800zł, bez negocjacji :) Pewnie jak bym napisał, że do negocjacji, to za chwilę bym miał 1000 propozycji "za 600zł pójdzie?" - a 8 stów wydaje mi się być uczciwą kwotą patrząc po cenach kup teraz za tą wersję z takim wyposażeniem.

Wczytywanie...

Poleć forum