1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 Elite 250gb problem z HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez x360Elite, Październik 28, 2012.

1. x360Elite

x360Elite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam,
    mam problem z xboxem360 podłaczonym przez HDMI do tv. Działało bez problemy prawie 3 lata, dzisiaj zagrałem meczyk w fife i poszedłem na inny tv zagrać. Podłaczyłem HDMI zmieniłem w tv na HDMI i właśnie wyskakuje błąd że jakiś problem z podłączeniem. Próbowałem do 2 wejscia HDMI i dalej to samo. Poszedłem na tv na którym zawsze grałem i również to samo. Konsola sie odpalała normalnie tylko jakby obrazu nie przenosiło. Znalazłem jakiś stary kabel który podłączyłem do konsoli i potem do tv i obraz był ale nie było dźwięku bo coś źle podłączyłem : . Były na kable do componenta jeden RGB i coś tam jeszcze jakieś audio. Na HDMI obraz był o wiele lepszy. Czy to wina kabla HDMI? Czy może telewizora? Czy jeszcze konsoli? Licze na waszą pomoc.
    Pozdrawiam.

PS. W tym drugim (Samsung LE32E420, nie ten co zawsze grałem) w ustawieniach szukałem i włączyłem jakiś "tryb gry" ale to nie zadziałało. A w tym co zawsze (LG nie pamietam dalej) w ustawieniach szukałem to nic nie było w tym stylu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jeżeli mówisz że na zwykłym kablu działa Ci na każdym tv a na hdmi nie chce to chyba oznacza że coś z kablem hdmi jak masz możliwość weź inny kabel hdmi i podłącz na nim xboxa do tv jak zadziała to już wiesz że od wymiany kabel i tyle, gorzej jak nie będzie działać to można obstawiać że coś z wejściem hdmi w konsoli... bo jakoś nie uwierzę że 2 tv tak od siebie się rozkraczyły.
    To taka moja podpowiedź a jeżeli się mylę to niech ktoś mnie poprawi

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    prawdopodobnie kabel hdmi do wymiany, spróbuj na nim podłączyć TV z np. dekoderem czy pójdzie..

5. x360Elite

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Dzisiaj pożyczę od znajomego kabel i przekonam sie w czym tkwi problem

6. x360Elite

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Mam już winowajcę jest nim ... KABEL HDMI (dzięki Bogu )
    Temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum