1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Elite dysk 120gb RGD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ImHorse, Październik 2, 2013.

1. ImHorse

ImHorse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Bardzo proszę o pomoc, przepraszam jeżeli był już taki temat czy coś ale jest to mi potrzebne na szybko! Jeżeli było to proszę o link do tematu...
    A więc:
    Jutro mam jechać naprawić napęd do xboxa. (Był przerobiony, kupiłem oryginalną grę i zrobiłem aktualizacje i nie mogłem już w nic grać).
    I następnie po naprawie mam zamiar przerobić na LT 3.0. Lecz, muszę dokupić nowy napęd do komputera + Płyty do gier.
    Więc: Naprawa+przeróbka+napęd do pc+płyty= Zbankrutuje :culpability:
    CAŁY DZIEŃ SZUKAM W GOOGLE na temat RGH i nie znalazłem nic co odpowie mi na moje pytanie!
    A mianowicie, grałem w sieci, mam najnowszy dashboard i czy jest możliwość w tym wypadku przerobienia na RGH?

Proszę o szybką odpowiedź, bo jeżeli tak, to napędu naprawiać nie będę. A nie chce wydawać w serwisie tak jak to facet mówił od 80 do 120zł...
    Jeżeli idzie, to jeżeli ktoś się na tym zna i jest z Poznania to proszę o kontakt!
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...

Poleć forum