1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 Elite Jasper (gwarancja)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kinmaj, Sierpień 16, 2012.

1. kinmaj

kinmaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
    Witam.
    Chciałbym sprzedać (lub ewentualnie wymienić na PS3 z dopłatą) konsolę XBOX360 Elite dysk 120GB, jasper. Konsola nie posiada śladów użytkowania, ponieważ bardzo o nią dbałem. Zakupiłem ją 16 stycznia 2010 roku. Gwarancja do 15 stycznia 2013 roku. Konsolka nie sprawiała mi żadnych problemów, ponieważ Elite ma poprawione chłodzenie. Nigdy nie była w naprawie, nie posiada żadnych usterek, nie jest zbanowana ani przerabiana. Do zestawu, który chcę sprzedać, dorzucam Kabel VGA do X360, którego używałem swego czasu, aby móc pograć na monitorze. Na konsoli znajduje się również konto z członkostwem GOLD (o gamertagu: JordPL) na półtora miesiąca (do 18 października), oraz na którym znajduje się prawie 20 tysięcy punktów za osiągnięcia. Z kontem kupiec zrobi co będzie chciał. Do konsoli dołączę także jedną z gier (lub więcej, jeszcze do uzgodnienia), którą podam do wyboru potencjalnemu chętnemu. Wszystko co oferuję jest widoczne poniżej (nie ma to jak robić sesję konsoli na tle obrusu :D) :
    Czyli jest tu wszystko co było pierwotnie + kabel VGA.

Dla osób bardziej zainteresowanych podsyłam link do całego albumu, w którym znajdują się zdjęcia każdego przedmiotu z osobna, oraz zdjęcie "cyferek" na tyle konsoli :) Oto link, proszę : ImageShack Album - 14 images

Cena za jaką chciałbym sprzedać konsolę to 535 zł (w tym gra,VGA, noi aktualna gwarancja). Aukcja allegro: http://allegro.pl/xbox360-elite-na-gwarancji-gold-2-mc-e-vga-i2573336701.html
    Zainteresowanych zapraszam do pisania na moje GG: 3673919, oraz do wysyłania PM.
    Pozdrawiam :)
    NIEAKTUALNE!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kinmaj

kinmaj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sandomierz
  4. kinmaj