1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XboX360 Elite Jasper iXtreme 1.51

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PonczeQ, Maj 31, 2010.

1. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Witam.

Chciałbym sprzedać konsolę XboX 360 Elite 120GB Jasper iXtreme 1.51. Stan bardzo dobry, kolor czerwony, 2 pady (jeden czarny, drugi czerwony), zasilacz 150W, 4x akumulatorki Energizer, wszelkie okablowanie, headset, ponad 120 gier. Konsola sprawuje się idealnie, wgrany najnowszy NXE.

Cena minimalna: 800 zł - do uzgodnienia.

Czekam na oferty. Pozdrawiam.

EDIT: Z uwagi na szybką reakcję i duże zainteresowanie przekazuję informację, iż sprzedaż konsoli planowałem tak na koniec czerwca/początek lipca. Nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania z Waszej strony. Oferta dalej będzie aktualna, ale realizacja koniec czerwca/początek lipca...

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Napisz na GG - 10087651 (niewidoczny)

4. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    kupuje napisz do mnie =) 1639955

5. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    792095684 puść sygnał to oddzwonię i się dogadamy, bo nie mam dostępu do internetu.
    Jestem bardzo zainteresowany :D

6. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Z uwagi na szybką reakcję i duże zainteresowanie przekazuję informację, iż sprzedaż konsoli planowałem tak na koniec czerwca/początek lipca. Nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania z Waszej strony. Oferta dalej będzie aktualna, ale realizacja koniec czerwca/początek lipca...

7. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    !Odświeżam!

Piri - chociaż przeczytałbyś to co napisałem dokładnie. Nie sprzedaję GIER, tylko płyty - wyraźnie napisałem, a już skasowałes całego posta. Ehh co za naród.

Po konsultacji z bratem, sprzedaję konsolę za ok. 1 000 zł - do negocjacji - z ponad 150 gratisami. Jeżeli są chętni, to proszę pisać na GG, bo tutaj widzę nie da się napisać prawdy. Proszę o kontakt na mój numer GG - konsolę sprzedaję na początku lipca.

Pozdrawiam.

8. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
  9. Pawel9215

Pawel9215 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli najpierw chcesz 800zl a że ludzie są zainteresowani to dajesz 1000zł..... tak sie nie robi, mentalność polaków ;D
    teraz pewnie nie sprzedasz nawet za 800zl ;d

10. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Po pierwsze 800 zł to była cena minimalna, a nie końcowa. Po drugie NIE O TO CHODZI - popatrzyłem ceny na allegro, i same używane konsole bez gier po 900 i wiecej chodzą. A trochę czasu minęło i nie dam się wydoić - teraz rozmawiamy na poważnie. A jakbym chciał sprzedać, to bym sprzedał już wtedy, ale nie mogłem po prostu.

Oferta dalej aktualna...

PS: Przepraszam z góry za offtop, ale musiałem uprzedzić Świeżaka. Jak coś to proszę usunąć ten post. Pozdrawiam ekipę...

11. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    .:: Up ::.

Jeżeli kogoś interesowałyby zdjęcia, to proszę pisać pod mój numer GG, a postaram się takowe wykonać. Pozdrawiam.

12. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    .:: Up ::.

Cenę całego zestawu zmniejszam na 900 zł, lecz koszty wysyłki tym razem pokrywa kupujący. Za cenę 1 100 zł wysyłka byłaby na mój koszt wraz z ubezpieczeniem wysyłki. Czekam na propozycje i pozdrawiam.

13. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kolego nie poważny jesteś. Nowa konsola kosztuje 870zł. Mogę zaoferować 800zl z Twoją wysyłką.

14. PonczeQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kolego bemben12 niepoważny jesteś (niepoważny pisze się razem a nie oddzielnie). Nowa konsola na allegro XboX 360 Elite Jasper czerwona kosztuje 867 zł + koszty wysyłki (najtańsza cena konsoli w porównywalnym stanie). Ja oferuję dodatkowo jednego pada więcej, ponad 150 gratisów, iXtreme 1.51 - a stan konsoli na pewno jest identyczny. Jeżeli jest Pan niedowiarkiem, to proszę - oczywiście interesowała mnie tylko oferta KUP TERAZ.

XBOX 360 ELITE JASPER RED +ZESTAW + GRY RACH GWA (1101697561) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam i więcej bez takich uwag, jak się nie potrafi nawet napisać słowa po polsku :D.

PS: Dla normalnych ludzi oferta dalej aktualna...

15. kendo

kendo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    pnie paczeq za te 150 gratisow mozesz isc siedziec!!!

16. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Jeśli gratisy to piraty, to w ogóle nie podnoszą ceny więc ty jesteś niepoważny z taką ceną...pff...

Wczytywanie...

Poleć forum