1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 elite vs slim ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crespo, Czerwiec 20, 2010.

1. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam !
    Wiem ze podobnych tematow bylo juz multum, ale ja bardzo prosze o udzielenie odpowiedzi w moim przypadku.

Mam zamiar kupic sobie XBOX`a. Zaczalem juz polowac na Elite i natrafilem na to cudowne forum gdzie przeczytalem, ze ma wyjsc nowa wersja Slim.
    Dlatego pytanie do was, co lepiej kupic ?

Powiem tak :
    * na wygladzie mi NIE ZALEZY
    * bede na nim gral moze z 2,3h dziennie wiec przegrzanie raczej nie grozi
    * wielkosc, waga, pobor mocy itp. jest dla mnie BEZ ZNACZENIA
    * na Wi-fi oraz na kinect`ie mi nie zalezy
    * MAM ZAMIAR GRAC W ORYGINALNE GRY, przez XBL

Wiec co polecacie.
    * Czekac na nowego slima i kupowac go w granicach 1000zl
    * Czekac na slima, po to aby ceny Elite`a poszly w dol i kupic go juz w granicach 700zl

Dodam ze do wydania mam okolo 1200zl.

Nagrodze sensowne porady !

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Ja poczekał bym na Slima..., dlaczego,.,... hmmmmm:
    -> Nowa płyta główna :) - może być jeszcze mniej awaryjna niż już praktycznie "niezniszczalny", hehe - Jasper
    -> Slim podobno jest dużo cichszy, a to duży plus :p

Pozdro !

4. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    ja jestem za stara elitka :) widzialem gdzies z 2010r. a za reszte kasy kupisz ful gier

5. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    AHC co to dzwiekow konsoli to mi nie zalezy. Mieszkam blisko duzej drogi w Lodzi to dzwiek konsoli przy tym to barszyk .

A jezeli chodzi o ta awaryjnosc. To podobno w Elicie Jasperze juz calkowicie wyeliminowano 'errory'. A na tak dlugi czas gry jaki ja spedzam(a w zasadzie spedzalem przy PS2) przy konsolach (max 3h) to chyba za bardzo sie martwic nie musze :D

Chociaz Slim znowu przemawia do mnie tym, ze jest to najnowsza konsola. A gdy ja juz chce cos kupowac to wole najnowsze. I dlatego jestem malo zdecydowany.

O ile wedlug was spadna ceny Elite`a po wejsciu Slima ?

6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na twoim miejscu kupiłbym Elite Jaspera, który stanieje w wyniku premiery Slima. Zaoszczędzoną kase dołożysz do budżetu na gry. To najbardziej korzystne rozwiązanie. Napisałeś, że nie zależy ci na dobrodziejstwach które oferuje Slim, więc nie widze powodu abyś go kupował.

P.S.
    Podejrzewam, że spadek cen Elite będzie podobny jak w wypadku PS3.

7. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    była gdzieś rozpiska nowych cen (poszukaj aktualności-> E3 newsy/dyskusja) myślę że jakieś 800 zł będzie kosztować. Zaoszczędzoną kasę wydasz na 2 pad czy gry. I tutaj taka rada, kup sobie z jedną nową grę np. Bad Company 2(singiel nieporównywalnie lepszy od MW2, multi też kozackie/ polskie głosy podczas potyczek typu zabij skur##ela) czy COD MW2(grałem tylko w singla) i do tego starsze gry typu : fable 2 GOTY, halo3(multi moim zdaniem słabe, ale kampania przekozacka;p) halo odst nie kupuj szkoda kasy, tzn. multi to samo co w halo 3 a singiel nie jest zły ale przy halo 3 taki sobie(nie będzie ci się chciało przechodzić tej gry 3 krotnie// 3 poziomy trudności, natomiast w halo 3 będzie ci się chciało przejść 3 krotnie) Mass Effect, bardzo ciekawa gra. Z samochodów to GRID( ściągnij demo, można przez sieć grać),burnout nie zbyt ciekawa gra. Assasina też możesz kupić, ale jak nie będziesz miał teraz kasy, to nie kupuj na siłę, jest to tylko singiel więc nie stracisz nic jak zagrasz w nią trochę później. No i oczywiście piłkaxD Sam mam fifkę 09 i jak na razie nie zamierzam kupować nowej, jak wyjdzie Fifa 12, to może w tedy kupię. Fifkę warto kupić, gdyż samemu można sobie pograć, ale najważniejsze, że to jest podstawowa gra jak przyjdzie kolega:)

kupisz sobie jeszcze golda na rok czy MSP na gry arcade/dlc i do przodu:)

8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Skoro nie chcesz kinekta ani wifi, to powiem Ci, że dysk 120GB spokojnie przy oryginałach wystarczy, sam mam sporo gier i nadal mam miejsce jak coś :)

Weź Elitke, prezentuje się pięknie, a za 800 zł na Allegro kupisz nową konsolę, reszte wydasz na dodatkowe pady + gierki.

Jesteś z Łodzi widzę, jak coś możemy w sprawie wymienania sie grami pisać :)

btw, przy ps2 też nie siedziałem długo, ale jak kupiłem xboxa to baardzo długo potrafi czasem pochodzić :D

w gry oryginalne w niewielkich cenach na Allegro celuj ;) na prawde można kupić tanio jak sie posiedzi troche!

9. Raid

Raid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja proponuje wziac Elite:
    -wiadomo mniejsza cena
    -pieniadze do budzetu na dodatkowe elementy do konsoli typu gry
    -nie potrzebujeszz wszystkich bajerow ktore oferuje nowy slim
    -co najwazniejsze moim zdaniem ,ten slim to na razie pierwsze wydanie wiec nie wiadomo jakie bledy produkcji bedzie posiadal bo mozliwe , ze jakies beda a po co sie martwic jak wiadomo ze elite jest teoretycznie nie do zniszczenia jeszcze przy takim limicie grania dziennie jak twoj
    Mam nadzieje ze cos pomoglem , pozdrawiam .

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jasper'y są sprawdzone i wiadomo że nie są bardzo awaryjne a co do Valhalli czy jak jej tam tej nowej płycie głównej w Slimie, może się okazać że coś jest za przeproszeniem spie***one

11. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Sorry żę sie wtrące ale kiedy bedzie elite w polskich sklepach albo na allegro ?

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    eee Elite jest cały czas kolego

13. Crespo

Crespo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Dziekuje wszystkim za porady, postawilem po 'Dziekuje' dla kazdego :D
    Przekonaliscie mnie, poczekam jeszcze troche i kupie sobie Elite do tego pare gierek.

raflooldz - dzieki za propozycje, jak bede juz mial X`a i troche gier to sie na pewno skontaktuje :)

pele321 - Elite w sklepach ? Chyba Ci o slima chodzilo. Jesli tak to z tego co czytalem to po 16 lipca

14. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Sorry no chodziło mi o slima.

15. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia: