1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 Emulatory

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dmoroz89, Sierpień 22, 2010.

1. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Witam, otóż w jednym temacie pytałem się już o to , a nie chce spamować. Czytałem sobie na google, tutaj na forum używałem szukajki i w końcu nie wiem już jaka jest prawda odnośnie emulatorów na xboxa. Tak więc, dowiedziałem sie ze napewno istnieje emulator xboxa1 na x360, ale nie wiem , czy mozna z niego korzystac na nie przerobionej konsoli, tzn czy da sie poprostu emulowac gry z dysku. Na forach zagranicznych doczytalem sie czegoś o emu gameboya advance i snesa, moje pytanie brzmi czy to prawda ? Wiem tez ze zostaly podjete prace nad emulatorem psxa, lecz nie wiem jak w końcu jest, czy sa one juz ukonczone, czy jeszcze trwaja ? Czy sa moze dostepne inne emulatory ?

Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na początku aby chodziły te emulatory potrzebujesz JTAGA

4. dmoroz89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    aha... czyli jesli chce emulowac inne platformy musze przerobic xboxa... ale niestety tego robic nie chce... tak wiec dzieki za odp. temat do zamkniecia.

5. Mr.Wichtig

Mr.Wichtig Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aby grać w gry z pierwszego Xboxa nie potrzebujesz przerobionej konsoli.
    Jeśli kupiłeś konsolę z dyskiem (premium, elite) to emulator jest już wgrany, jeśli dokupiłeś dysk osobno, to musisz samemu go wgrać na dysk.
    Oczywiście jeśli masz nieprzerobioną konsolę to nie odpalisz nieoryginalnej kopii gry z xbox1, nie ma możliwości grania z dysku.

6. dmoroz89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Aha :D tzn ja dopero zamierzam kupic xboxa, i tak sie wlasnie zastanawiam, czyli jesli mam oryginaly do x'a 1 to normlanie moge gracv w nie , tak ?

7. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Zeby emulowac xboxa1 nie potrzebuje JTAGA...wystarczy oryginalny dysk od m$

8. BaGRoS

BaGRoS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rgh nie starcza?

9. Mumin_85

Mumin_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  10. BaGRoS

BaGRoS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytam, szukam i na razie emulatorów nie znalazłem. Najwięcej ostrzeżeń o uwaleniu konsoli przy aktualizacji jtag albo czegoś innego, najczęściej wszyscy wtajemniczeni używają skrótów myślowych.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum