1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 falcon - dwa pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xmode4, Kwiecień 26, 2012.

1. xmode4

xmode4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xboxa 360 Falcon Za kilka dni ma dojść do mnie pasta termo przewodząca. Dzisiaj wyczyściłem układ GPU i CPU. A że nie chce nic więcej grzebać złożyłem ją troszeczkę i odpaliłem. Włącza się normalnie bez RROD'a ale przy ładowaniu intra słychać narastającą głośność wiatraka. Brzęczy bardzo głośno, a za pół minuty xbox pokazuje dwie czerowne lampki po lewej stronie. Pytanie brzmi: po nałożeniu pasty ten problem minie? Bo nie jestem jakoś za bardzo przekonany.

I na ile taka pasta posłuży na tym układzie? Bo czytałem, że falcony są mało awaryjne. Trochę słabsze od jaspera.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy mam rozumieć, że włączyłeś xboxa bez pasty przewodzącej? Jeśli tak TO NIE RÓB TEGO NIGDY WIĘCEJ!!! A co do pytania to normalne, że konsola bez pasty wskazuje dwie diody (przegrzewa się)

4. xmode4

xmode4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, bez pasty. Na szczęście tylko raz. Gdzie mogę dokupić tą część co służy jako otwieranie napędu, bo nie mogę nigdzie znaleść. Dociska się ją do napędu płyt i otwiera napęd.

I ile w przybliżeniu taka pasta ustrzeże przed RROD?

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    ...

Wczytywanie...

Poleć forum