1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 gdzie zrobić na dysku zewnętrznym content

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Galanos, Styczeń 19, 2015.

1. Galanos

Galanos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)
    Mam konsolę x360 4gb slim e ze zrobionym RGH, podpięty mam dysk 750GB.
    Mam takie pytanie, otoż znajomy robiąc mi wszystkie ściezki i ucząc wgrywać gry, zrobił mi folder content o tak: Root:\USBMU0:\content:\000000000.... I w ten folder kazał mi wrzucać foldery content z dvd 1, np z GTA5 . ale z tego co sie zorientowałem, folder USBMU0 to tak jakby partycja zrobiona na dashboardzie i ma tylko kilkanaście GB pojemności. I moje pytanie brzmi, jak można zrobić aby gry mieszczące sie na 2 dvd wrzucać na dysk bez ograniczeń, bo jak na razie mogę wrzucić 2-3 gry i brakuje miejsca, chociaż reszta dysku wolna, i gry na 1dvd wrzucam w inny folder i nie ma problemu z ich nagrywaniem i odpaleniem. USBMU0 - tu mam content i wgrywam DVD 1 z gier np GTA5, USB0-- tu wgrywam gry normalne mieszczące sie na jednej płycie, np FIFA

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dysk usb sformatowany pod oryg dashem nxe utworzy Ci max 32gb, lepszym wyjściem jest włożenie tego dysku w slot na dysk i format w nxe. Będzie wtedy cały do dyspozycji, i content bez problemu wrzucisz.

Galanos lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum