1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klusia618, Lipiec 28, 2014.

1. klusia618

klusia618 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam:) mam malutki problem moze mi pomozecie. Zakupilam miesiac temu golda na allegro na 3 miesiace. Dzis jak syn zalogowal sie na konsoli zauwzylam ze nie jest polaczona z internetem . Patrze a tu wyswietla mi sie informacja za konto jest zawieszone do czasu dokonania aktualizacji opcji platnosci. Zawsze automatycznie nam sie gold przedluzal pobierajac z paypala a teraz raz kupilam na allegro i mam problem. Czlonkostwo mam do 14 pazdziernika. Co zrobilam zle? Moze cos dradzicie? Czy powinnam wplacic pieniadze na paypala by oni sobie pobrali? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzozef

Dzozef Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Brak kasy na PayPal lub karta zapisana w PayPay/M$ stracila ważność i bank przelewu nie realizuje. A przed aktywacją konta gold z allegro automatyczne odnawianie zostało wyłączone?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak trzeba wpłacić na paypal musi ściągnąć sobie za miesiąc xboxlive gold. Na przyszłość wylacz automatyczne odnawianie golda

Wczytywanie...

Poleć forum