1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Gra Nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ChubbyGorilla57, Kwiecień 11, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ChubbyGorilla57

ChubbyGorilla57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Mam pewien problem a mianowicie
    Dzisiaj grałem sobie w NFS Hot Pursuit, płyta z grą była w napędzie i niestety brat chyba o tym nie wiedział :dread: Chciał coś sprawdzić w tyle konsoli więc postanowił ją podnieść, po krótkim czasie wydobył się dźwięk płyty która wypadła z napędu, szybko wyłączyłem konsolę z prądu następnie znów podłączyłem, na szczęście płyta nie została w środku ani nie została rozwalona lecz niestety teraz nie mogę uruchomić z niej gry. Dodam że inne gry z płyty odtwarzają się bez problemu, NFS HP niestety nie chce.. płyta nie jest zarysowana

Czekam na odpowiedź

ps: Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość :untroubled:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thexamx

Thexamx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ruszając xboxa z płytą w środku oczywiście włączonym, rozwala ta płytę także już raczej nie pograsz w nfsa :)
    Zapomniałem dopisać że nie we wszystkich przypadkach ale w większości

4. ChubbyGorilla57

ChubbyGorilla57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednak odpaliłem grę :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum