1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Grafika,Płynność...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez t0tti89, Sierpień 23, 2010.

1. t0tti89

t0tti89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wiem że były podobne tematy ale nie wyczytałem tam tego co bym chciał może ktoś mi odpowie na kilka pytań :)

-czy gry odtwarzane z dysku chodzą płynniej ? animacje ogolnie grafika...
    -czy normalne że w niektórych grach są spadki fpsów? np fifa wolrd cup 2010 animacja wyjscia na boisko,radość po zdobyciu bramki... tam lubi sie poprzycinać troche to irytujace... czy odtworzenie z dysku cos zmieni ? bo patrząc na filmiki na youtube wszystko tam płynie a u mnie jednak nie tak do końca.
    -czy ustw konfg. konsoli oraz tv ma wplyw na plynnosc ? jeżeli tak to jakie ustw. konsoli najlepiej wybrać,o tv nie pytam bo każdy ma inny ale w skrócie to LED 32 100hz Samsunga.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Andrewooo

Andrewooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno lepiej dzialaja gry, szybciej wczytuje, wiec chyba tak ;]

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja słyszałem, że tylko nie psuje się napędu i szybciej wczytują się tekstury.

5. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jesli masz bardzo porysowana plyte to bedzie ci zacinac czasem.
    jesli chodzi o gry to moze sie zdarzc ze cos spowolni ale rzadko
    w fifie zadnych spowolniej nie zauwazylem
    tak samo roznicy grajac z plyty a z dysku tez nie widzialem wszstko dziala tak samo mozliwe ze roznica we wczytywaniu sie gr jest jakas ale bardzo mala sekunda dwie

co do ustawiem jak masz full hd ustawiasz 1080p z tym 100hz to widzialem obrazz na takim tv i wydaje mi sie ze jak jest ustawione na 100hz to obraz niby jestplynniejszy ale jakby przyspieszony sie wydaje i dla mnie lipa na normalnm odswiezani duzo lepiej jak dla mnie

zreszta podlaczysz ixa to sobie sprawdzisz na jakich ustawieniach ci najlepiej obeaz odpowiada

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Tak, o wiele płynniej, wycztują się szybciej poziomy, ogólnie same plusy. No i napęd/płyta mnie się psują
    2. Tak, w niektórych grach możesz zauważyć lekkie przycinki, niezależnie od tego czy jest zainstalowana gra. Niemniej instalacja zmniejsza prawdopodobieństwo występowania.
    3. Nie, możesz grać tak na 42 jak i na 12 calach i gra bedzie tak samo plynna

7. t0tti89

t0tti89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    acha rozumiem :) narazie gram tylko z płyt ponieważ dysk mi jeszcze nie doszedł... wkurza mnie to że w niektórych grach ścina nie tyle co w czasie gry jak np. pisałem wyżej powtórki.. radość po bramce tam sie dzieja różne dziwne rzeczy.. a w samej grze w trakcie meczu giera płynie bez najmiejszych zastrzezeń jestem ciekawy czy odtwarzanie z dysku coś zmieni :) nie wiem może zle wypalam ? ale zawsze jest to 2,4x - 4x predkości z opcja weryfikacji po wypalaniu i zawsze jest na końcu success wiec nie wiem czy to jest możliwe wogóle

8. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na pewno jeżeli gra jest zainstalowana na dysku to chodzi płynniej .

9. Martenczuk PL

Martenczuk PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gry dobrze chodzą. Radzę instalować gry na dysku płynniej idą i dodatku mniej męki dla rąk niż odpalanie z CD, i do tego ciszej.

10. shaken

shaken Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ... ale przecież płyta musi być włożona do napędu aby gra zadziałała, albo?

11. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów

Musi być włożona, mimo wszystko.

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ale jest używana tylko na początku, przez chwile, do sprawdzenia oryginalności.

Wczytywanie...

Poleć forum