1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 granie na laptopie dzięki EASYCAP VIDEO GRABBER

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djtimon89, Wrzesień 6, 2013.

1. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Tak jak w temacie ktoś używa? i poleca takie granie?

Głównie chodzi o jakość obrazu jaką można osiągnąć?

Bo jak dla mnie to taki patent jest bardzo fajny i jak już to wiecie jakiego programu najlepiej używać podobno dobry jest DScaler?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po ilości szlamu ze strony userów na producenta tego raczej traktowałbym to jako ciekawostkę. To nic innego jak zwykłą karta TV, jak już chcesz tak grać to poszukaj opinij na temat Kart telewizyjnych do komputera/laptopa pod USB/PCI/PCI-EX.

Z tego co wiem zwykłe USB2.0 nie jest w stanie nadążyć z dobrej jakości obrazem dlatego nie liczył bym na super jakosć, dlatego monitor w PC na USB to nadal kwestia przyszłości.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie ma szans grac na czyms takim, jakosc jest tragedia a opoznienia obrazu straszne

5. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    i tak zamówiłem z ciekawości a w razie czego to i tak mi się przyda do zgrywania video z innych źródeł

Wczytywanie...

Poleć forum