1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xBox360 + HP w2207h + hdmi = brak obrazu DOBÓR KABLA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gremlin112, Styczeń 9, 2012.

1. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z Xboxem 360 i monitorem HP w2207h - połączonych przez hdmi.

Obraz na monitorze skacze, miga, nic nie widać, jest czerwony - ogólnie kibel.

Gdy monitor podłącze do laptopa przez HDMI - ok.
    Gdy xboxa podłącze pod telewizor kolegi przez HDMI - ok.

Mam 3 kable, na każdym xbox z monitorem nie działa, ale monitor + laptop, xbox + telewizor na każdym kablu działa.

xbox jest po przeróbce (LT-1.91 - kinect ready), jest to wersja elite 120gb jasper.

Jak to zgrać?

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Podobnie, jak u mnie, tyle, że u mnie jeszcze obraz lata po całym ekranie jak wściekły żyd po pustym sklepie..

Ah, raz pochodziło to bez problemu przez 2 godziny i przestało...

I jeszcze jedno... W zależności od rozdzielczości obraz widać bardziej lub go w ogóle nie widać, bo lata po całym monitorze z prędkością światła.

I teraz mam pytanie jaki kabel kupić aby to działało-hdmi wszędzie sprawne.Więc teraz kolejne pytanie czy kupno vga coś zmieni.Proszę o linki do kabelka polecanego.Z góry dzięki :)
    A takie objawy są na hdmi http://www.youtube.com/watch?v=B75wDPRHgNY&list=UUh3E0NeX_dWaf5u52whOZAA&index=1&feature=plcp sam nagrywałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ref

Wczytywanie...

Poleć forum