1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 i głośniki komputerowe s750

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez shogun990, Styczeń 27, 2010.

1. shogun990

shogun990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam głośniki creativa gigaworks 7.1 s750
    i chciał bym to jakoś połączyć z xboxem oczywiście uzyskując jakoś dźwięk przestrzenny
    doczytałem sie ze tylko wyjście optyczne wchodzi w grę
    dekoder ddts 100 byl by rozwiązaniem ale nigdzie nie mogę znaleźć
    wiec w poszukiwaniach znalazłem rozwiązanie w postaci karty zewnętrznej
    np sound blaster extigy lub sound blaster audigy 2 nx (zastanawiam sie nad audigy 2nx na allegro jest za 199 zl)
    moje pytanie jest takie czy mogę wykorzystać te karty do xboxa bez konieczności odpalania PC
    czy będzie to działać jako samodzielne urządzenie
    w kompie zostawił bym starą kartę a zewnętrzną używał tylko do xboxa
    a jeśli nie czy sa jakieś inne sprzęty które mógł bym wykorzystać i ktore mozna jeszcze dostać
    z góry dzięki za informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. ps19

ps19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tego co sam próbowałem to nie podłączysz kart dźwiękowej do xboxa

4. shogun990

shogun990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może sie mylę nie znam sie na tym ale skoro karty maja wejścia optyczne to wychodzi na to ze niby jednak sie da
    w google znalazłem jakieś obrazki jak podłączać sprzet i byla również konsola przez optyczne
    tylko kwestia czy będzie to działać bez konieczności podłączania karty do PC

Wczytywanie...

Poleć forum