1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 i gry dostępne dla osób niewidomych!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lirin, Marzec 28, 2011.

1. lirin

lirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa wola
    Witam wszystkich

Mam nadzieję, że temat wstawiam w odpowiednim miejscu. Pewnie zastanawiacie się, skąd taki temat i co on dokładnie oznacza?

Trafiłem tu w zasadzie całkiem przypadkowo, i postanowiłem ów temat stworzyć.

Może coś o mnie, jako że to mój pierwszy post na forum.

Na codzień jestem perkusistą / wokalistą. To co lubie, to dobre anime, albo dobra gra. Sam Jestem posiadaczem PSP, PS2, GBA i od tygodnia x360. Czemu to temat dotyczący konsol i gier dostępnych dla osób niewidomych? ponieważ sam taką jestem. Od wielu lat grywam w to tylko co jest dla mnie dostępne. Stety lub nie, gier takich w obliczu tylu dostępnych pozycji na rynku jest naprawdę niewiele. W zasadzie największym sukcesem co do grywalnych gier to tytuły 2d, w tym królują bijatyki. Było kilka ciekawych tytułów które mogły by się okazać dla nas dostępne, jak patapon na PSP, ale producenci chyba o tym nie myśleli, tworząc taką grę rytmiczną.

Jednym co mnie ucieszyło to dostępność gry dissidia: final fantasy, gdzie mogłem zrobić niemal wszystko, może zwyjątkiem ustawienia abilities czy przejrzenia towarów w sklepach, sam tą grę ukończyłem prawie wszystkimi postaciami zatem jak widać jest grywalnie. Zrobiło się gorzej kiedy zobaczyłem dissidia duodecin gdzie to zamiast klasycznej mapy z pierwszej części gry ukazała się w pełni trujwymiarówka.

Nawiązując jednak do konsoli x360, definitywnie świetną grą był shank, którą ukończyłem na poziomach normal / hard i jestem z tej gry bardzo zadowolony. Klei entertaiment zrobiło cudo dźwiękowe, przez co gra jest w stu procentach dla niewidomego gracza dostępna.

Obecnie jednak nie potestuje nic z XBLA, gdyż nie mam dostępu do live'a, a i przeglądanie go bez pomocy osób które widzą jest nie możliwe.
    Obecnie na xboxa posiadam 9 gier:
    Soul calibur IV, Dragon ball: burst limit, facebreaker, Fight night champion, samurai shodown: sen, super street fighter IV, Marvel VS capcom 3, mortal kombat VS DC universe, Oraz UFC undisputed 2009.

Wszystko bardzo ładnie dostępne, ale tu proźba do użytkowników forum. Jeśli to nie jest problemem, a może być z uwagi na ilość informacji, czy mógł by ktoś podać mi pełną listę menu z tych gier wraz z listą postaci [jeśli ktoś ma wszystkie unlockables, poprostu w nawiasach albo inny sposób zaznaczyć że postać do odblokowania]

Miało by to np. wyglądać tak:

główne menu: arcade
    story mode
    multi player
    options

Arcade:
    VS CPU
    VS player
    ...

Lista postaci na zasadzie jest tyle i tyle kolumn i przepisać je kolumnami.
    Przykładowo:

ryu, ken, sagat
    Dalshim, wolverine, cyclop

Za takowe informację będe bardzo wdzięczny.:) Uroki mieszkania samemu.:D

Po za tym, zapraszam do dyskusji na ów temat, jeśli jest tym jakoweś zainteresowanie. Myśle, że warto się otwierać na różne nowości, dlatego ja nie mam głupich barier, i otworzyłem się na gry video.

Pozdrawiam

L

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Szacunek dla ciebie ze mimo tego co cie spotkało potrafisz cieszyć się życiem napisałeś ze grasz na perkusji jaki gatunek gracie?Co do gier to grałem tylko w Dragon ball: burst limit ale nie odblokowałem za wiele może ktoś inny napisze pozdro i trzymaj się.

4. przerrr14

przerrr14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielki szacunek :)). Wlasnie tez jestem ciekaw jaki gatunek gracie?

5. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    wiesz nie chce byc nie mily ale grac na konsoli i nie widziec co sie dzieje; nie wyobrazam sobie tego.
    Wracajac do tematu po 1 gratuluje Ci przejscia gier, a tytuly w ktore mogl bys grac to moze Tekken ?

pozdrawiam

6. lirin

lirin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa wola
    Co do grania muzyki, gram różnie, od jazzu po progresywny rock, ale uwielbiam funk.

Co do grania bez wzroku, cóż, każdy luvbi co innego, ja nie uważam, że wzrok jest wyznacznikiem czy gra się mniej lub bardziej fajnie. Ja jestem szczęśliwy ze jak każdy kto widzi robie nie złe combosy i juggle w wielu fighterach, i to mnie napedza i utwierdza w przekonaniu, że wszystko się da jak się chce.

7. ramidez

ramidez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Rocka to bym posłuchał jak gracie nawet wybieram się na Sonisphere do wawy.

Wczytywanie...

Poleć forum