Xbox360 i kabel VGA

eM.

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Zastanawiam się na jakością obrazu na 22 calowym monitorze przez kabel VGA. Czy ma ktoś tak podłączonego xboxa i czy kablem za 20 zł czy tym oryginalnym microsoftu za 100+ zł. Mam aktualnie 17 cali podłączone przez DVI to bym miał porównanie, a chce się przesiąść na 22 cale ponieważ tamten monitor jest 16:10 i ucina paski na dole i u góry dlatego ciekawi mnie jak by to wyglądało z tym VGA i 22 cale ( monitor 1980x1080 tyle, że tylko wejście d-sub). Najlepiej żeby odpisały osoby które maja tak podłączonego xboxa, bo z tego co wyczytałem to nawet na tym kablu za 20 zł ludzie maja wspaniałą jakość.
Pozdrawiam.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie wierz w bajki.
Akurat przy kablu vga jest ogromna różnica w takim za 10-20zł a org MS.
Sam długo grałem na 22" monitorze, z tym że miał rozdziałkę 1680x1050 i też był 16/10.
Najpierw kupiłem kabel vga cudownej firmy : "no name" :D - obraz tragedia...
Następnie nabyłem org MS - mega różnica !!
Jeśli nie org MS , to jeszcze polecam kabel vga firmy BIGBEN.
Naprawdę szkoda kasy na podróbki.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

reaktywa

Użytkownik
Użytkownik
Te kable po 15zl to loteria, niektorym sie trafi tak ze obraz jest minimalnie gorszy, niż na kablu hdmi, a innym rwie i obraz jest paskudny.
 

radar.gb

Świeżak
Świeżak
Miałem ostatnio ten sam problem. Używałem pożyczonego kabla VGA Microsoftu do podłączenia konsoli z 22" monitorem FullHD. Niestety musiałem go oddać i kupiłem trochę w ciemno (zależało mi na czasie) kabel za 30 zł - multiGAMES. Jakość jest minimalnie mniejsza niż przy oryginalnym, praktycznie nie da się tego zauważyć. Jak ktoś szuka taniej alternatywy to polecam.
 

eM.

Użytkownik
Użytkownik
Ale jakość obrazu jest prawie taka sama co przy połączeniu DVI czy jest jakiś rozmazany, poszarpany, jakieś śnieżenie czy coś takiego ?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Ale jakość obrazu jest prawie taka sama co przy połączeniu DVI czy jest jakiś rozmazany, poszarpany, jakieś śnieżenie czy coś takiego ?
Nie wiem jaka jest jakość obrazu przez DVI, ale ja mam podłączoną konsolę oryginalnym kablem VGA do tv i obraz jest żyleta.
 

Do góry Bottom