1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 i monitor jak podlaczyc

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez paradox2604, Maj 20, 2012.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam czy mozna polaczyc xboxa 360 do monitora? posiadam monitor ACTINA model LS730N-b http://www.capslock.pl/produkty/monitor_actina_19__ls935n-b_lcd_mm_srebrno-czarny/17231 niby z tylu sa glosniki a przynajmniej tak mi sie wydaje ale wejscie jest jedno na jack-a tak jak od sluchawek?? czy jest jakis kabel abym mial obraz i dzwiek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  4. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzieki wielkie a to napewno bedzie to o co mi chodzi bo tam tej przejsciowki nie ma pokazanej i ciekaw jestemczy bedzie pasowac?? bo nie wiem jak to wyglada czy to glosniki komputerowe podlaczam pod nia ?czy wpinam ja w wejscie w monitorze?

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    jack 3,3 wpisz w gogle i zobaczysz jak wygląda heh

6. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wyglada na to ze tam poprostu podlaczycz glosniki do tego ze czyli ze jest wejscie a mi potrzebne jest wyjscie czyli np tak jak masz wtyczke do glosnikow i taka musze wsadzic do monitora a tam jest odwrotnie

Wczytywanie...

Poleć forum