1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 i monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez werewolf836, Maj 30, 2010.

1. werewolf836

werewolf836 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Witam Panowie i Panie jak są :)
    Mam pytanie bo nie jestem pewien,mam monitor przy kompie ASUS VK222H ma wejscie dvi,hdmi itd,teraz pytanie jesli podlacze konsolke do tego monitora bedzie działac?Automatycznie sie bedzie wlaczal przy wlaczaniu konsoli czy jak to jest?Wiem że dla Was bezsensowne pytanie ale musze sie zapytac jak to wyglada :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, bedzie dzialac tak jak z pc normalnie. Dodatkowo jezeli ma mozliwosc przelaczania miedzy zrodlami obrazu to bedziesz mogl sie przelaczac miedzy pc a xem bez koniecznosci przekladania kabli.

4. werewolf836

werewolf836 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    No ma taką możliwośc,dzięki za dopowiedź.Fajnie że znalazłem to forum,bardzo mi sie podoba i mam nadzieje że będzie nam się miło pracowało,pozdrawiam jako nowy user.

Wczytywanie...

Poleć forum