xbox360 i parę pytań odnosnie rgh

Damianus

Świeżak
Świeżak
Witam,
Chciałem się Was zapytać czy jeżeli zakupie xboxa 360 slim z przeróbka rgh to będę mógł odpalac gry z płyt na które wcześniej nagram gry
A także czy gry odpalane z dysku zewnętrznego maja jakieś opóźnienia lub scinki w znagrany na dysk wewnętrzny konsoli ?
Czy te gry nagrane na dysk zewnętrzny są łatwo odpalane na konsoli i nie ma z nimi żadnych problemów ?
A także czy stany gry są zapisywane na dysku wewnętrznym czy mogę zapisać na moim zewnętrznym ?
Oraz ostatnie pytanie do tych którzy maja kinect czy uważacie ,że opłacił wam Sie ten zakup ,czy był zbędny ?
Oraz czy teraz opłaca Sie kupić nowa konsole z kinect czy sama ?

Na jaki format sformatowac dysk zewnętrzny ? I gdzie w menu mam szukać tych gier z dysku zewnętrznego ?

Ps.
Kupował ktoś xboxa z allegro od firmy multigames ,niby dają swoją 3 letnia gwarancje na przerobke

Pozdrawiam,
Damian.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam,
Chciałem się Was zapytać czy jeżeli zakupie xboxa 360 slim z przeróbka rgh to będę mógł odpalac gry z płyt na które wcześniej nagram gry
A także czy gry odpalane z dysku zewnętrznego maja jakieś opóźnienia lub scinki w znagrany na dysk wewnętrzny konsoli ?
Czy te gry nagrane na dysk zewnętrzny są łatwo odpalane na konsoli i nie ma z nimi żadnych problemów ?
A także czy stany gry są zapisywane na dysku wewnętrznym czy mogę zapisać na moim zewnętrznym ?
Oraz ostatnie pytanie do tych którzy maja kinect czy uważacie ,że opłacił wam Sie ten zakup ,czy był zbędny ?
Oraz czy teraz opłaca Sie kupić nowa konsole z kinect czy sama ?

Na jaki format sformatowac dysk zewnętrzny ? I gdzie w menu mam szukać tych gier z dysku zewnętrznego ?

Ps.
Kupował ktoś xboxa z allegro od firmy multigames ,niby dają swoją 3 letnia gwarancje na przerobke

Pozdrawiam,
Damian.
Jesli masz przerobke napędu to odpalisz z plyty.
Nie mają opóźnień.
Trzeba ustawic w opcjach fsd gdzie trzymasz gry, po ustawieniu sa w odpowiednich sekcjach.
Dysk zew formatujesz do fat32 jesli chcesz tam zapisywac save trzeba wydzielic fragment formatujac go pod konsola.
Coci sie oplaca sam wybierz, glupie pytanie.
Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Mi Nam

Użytkownik
Użytkownik
Kinect dobra rzecz, mnóstwo zabawy w gronie znajomych, polecam :D
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A te 3 lata gwarancji to tylko chwyt, zapytaj na co ta gwarancja :p jak cos padnie po roku i tak się wypna.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

dejm

Użytkownik
Użytkownik
jestem kompletnym laikiem w tym temacie, przeczytałem trochę o rgh ale...

Czy da się zgrywać gry na dysk konsoli czy tylko możliwa jest gra z USB?
Jeśli mam wifi w konsoli to jest sposób aby wyłączyć, mam rozumieć że dostęp do internetu zaszkodzi konsoli z rgh tylko?
Czy są jakieś niedogodności związane z posiadaniem rgh? Nie wiem, długie włączanie konsoli itp?
Na coronie z sierpnia 2011 da rade rgh?

Jeśli ktoś obeznany mógłby odp :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jestem kompletnym laikiem w tym temacie, przeczytałem trochę o rgh ale...

Czy da się zgrywać gry na dysk konsoli czy tylko możliwa jest gra z USB?
Jeśli mam wifi w konsoli to jest sposób aby wyłączyć, mam rozumieć że dostęp do internetu zaszkodzi konsoli z rgh tylko?
Czy są jakieś niedogodności związane z posiadaniem rgh? Nie wiem, długie włączanie konsoli itp?
Na coronie z sierpnia 2011 da rade rgh?

Jeśli ktoś obeznany mógłby odp :)
Można grać zarówno z dysku zewnętrznego jak i USB. Zostaw połączenie WiFi, konsola z rgh nie łączy się z live ale fsd pobiera sobie pogodę, okładki do gier i aktualizacje. W sierpniu były trinity. I tak, przy slimie konsola się trochę dłużej włącza.

Jesli chcesz nowego slima z rgh i Kinect to mam sklep i mam takie konsole. Możesz na allegro też rzucić okiem: dexter_bw.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

dejm

Użytkownik
Użytkownik
A jakieś ogólne wady posiadania tego typu rozwiązania?

Przemyśle to rgh, dzięki za kontakt na allegro
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Brak możliwości gry online przez Xbox Live. Poza tym same zalety.

Tapnięte z Galaxy Ace
 

Do góry Bottom