1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 i trzy konta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deha, Listopad 20, 2010.

1. deha

deha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    mam pytanko odnośnie jednego xboxa i trzech kont na nim,czy jest możliwość żeby każda zalogowana osoba miała dostęp do xblive,tzn obecnie mam moje konto z wykupionym abonamentem ale dzieciaki nie mogą się logować na swoich profilach w xblive,tylko graja offline słyszałem że jest podobno coś takiego jak abonament live rodzinny?
    czy jeżeli kupie jeszcze dwa abonamenty to będzie możliwość logowania się z jednej konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Tak, po zakupie xbox live family, dostajesz xbox live na chyba 3 konta. I możesz logowac się każdym do usługi xbox live, chociaż ja swoim dzieciakom to zabezpieczyłem, aby nie pobierali byle czego.

4. deha

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    a gdzie można zakupić ten XBOXLIVE GOLD FAMILY PACK jakoś na allegro tego nie widać ani w oficjalnej dystrybucji,czy to będzie działało na polskiej lokalizacji xboxlive??

5. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz nowego dash'a, to masz opisane w jednej zakładek ów pakiet rodzinny Live'a.

6. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Działa na polskiej, chociaż ja mieszkam w Australii i tam kupuje. Ale raczej powinno działać, dzieciaki mają dwa konta i jedno dla mnie. A kupujesz przez konsole, tylko tak jak mówie. Lepiej zabezpieczyć ją, u nas (tj. Australia) jest dostępny NetFlix i inne tego typu rzeczy które nie są przeznaczone dla nich :} Więc lepiej zabezpieczyć ;D

7. deha

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    wszystko ładnie ale z poziomu konsoli mogę tylko poczytać o tych czterech kontach w cenie mniej niż dwa ale nie mogę nigdzie znaleźć opcji zakupu takiego konta family może mi ktoś podpowiedzieć gdzie to znaleźć

Wczytywanie...

Poleć forum