1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xBox360 + ixtreme 1.6.1 (ponoc)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mefitis, Czerwiec 13, 2010.

1. Mefitis

Mefitis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem kupiłem przedwczoraj (przeróbkę) wszystkie gry co dostałem od właściciela byłego działają lecz pożyczyłem gry od znajomych i wyświetla mi się player do filmów i gra nie wchodzi. Czemu tak jest ? nie wiem jaki wave one sa ale wczoraj nagrałem grę która jest na wave 4 i to samo się robi włącza się odtwarzacz ... ? co możecie mi poradzić? proszę o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. wilkos

wilkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mrozy
    Musisz przerabiać gry na wave 3.Jeżeli na wave 3 też wyświetli ci się player to na wave 2 przerób.pzdr

4. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może żle nagrałeś ( sprawdż jak prawidłowo nagrać grę na forum ) ? Może masz ix 1.6 ? Sprawdziłeś grę przed nagraniem czy nie ma błędów w obrazie w abgx360 ?

5. Mefitis

Mefitis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no nie wiem czy na pewno 1.6.1 ponieważ kupiłem od kolesia a on powiedział ze ostatnio dał do przerobienia na 1.6.1 a sprawdzić się chyba nie da tego jakoś ? do tego kolega ma 1.5.1 wersje i chodzą mu te gierki a mi nie. A co do obrazu to sprawdzone macie loga:

sprawdzam teraz te gry ktore mam i sa poprzerabiane na wave 2. Czy to mozliwe ze mam wersje 1.6.1 i tylko wave 2 mi chodzi ? czy gra traci cos po przerobieniu jej z wave 4 na wave 2 ?

6. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL

Tyle że nie pójdzie w napędach z przeróbką odtwarzającą zabezpieczania powyżej WV2.

7. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Nie . Na 1.51 i na 1.6 odpalisz gry z wave 3 więc jeśli u kumpla co ma ix 1.51 ( bo prawdopodobnie ma napęd Hitachi a na nim wszystko działa na ix 1.51) działają to ty masz w konsoli ix 1.6 ( lub 1.51 ale napęd inny niż Hitachi ) i musisz paczować gry które mają wave 4 ( lub wyżej ) do wave 3 aby odpaliły . Lub jeśli nie chcesz paczować gier to możesz nagrać płytę startową z activate.iso

8. Mefitis

Mefitis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak tylko ze te gry które mi nie chodzą są na wave 3 ... a te które dostałem od razu są zrobione na wave 2 i one działają .... czyli z tego wynika ze co ja mam teraz wgrane 1.6 ?

9. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Na wave 2 jak masz gry przerabiane to masz iXtreme 1.4 albo 1.5.

Wczytywanie...

Poleć forum