1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 jak dlugo?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid93, Styczeń 12, 2014.

1. dawid93

dawid93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.kupiłem niedawno xbox 360.Moim celem sa gry fps typu cod czy bf.Chciałbym wiedzieć jak długo xbox360 będzie jeszcze wspierany przez microsoft i jak długo będe mógł się cieszyć nowymi odsłonami gier z serii cod czy bf w sieci na xbox360?:friendly_wink:

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    W 34.13.2015 wszystkie konsole wybuchną.

4. p1tryk

p1tryk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jędrzejów
    Gry będą wychodzić jakieś dwa lata ale jak kupiłeś konsole dopiero teraz to nadrabiaj zaległości przynajmniej cofnij się o dwa lata, takim sposobem nie braknie ci gier.

5. dawid93

dawid93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli zdążę nazbierać na nowsza generacje konsoli która napewno stanieje:) a wy już teraz przesiadacie się na next geny?

6. kkml2

kkml2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja kupiłem w grudniu ps4 i sie zawiodłem troszkę. jestem niedzielnym graczem, brak mozliwości podłączenia starego pada od ps3, i innych dodatkowych kontrolerow spowodowały u mnie szybka decyzje o sprzedaży.starego ps3 zamienilem na xboxa360 (ze względu na dzieci i kinecta :)) jakiegos nextgena kupię jak rozwiną skrzydła i stanieją za rok czy dwa

Wczytywanie...

Poleć forum