1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 jaki?? Prosze o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TomaszN, Grudzień 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TomaszN

TomaszN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem ze moj temat moze zostac skasowany a ja zablokowany. Mam juz swoje latka i sie nie orientuje co poszczegolne oznaczenia w xboxie360 znacza. A jak cos znajde to nie wiem o co chodzi. Mam syna ktory juz troche przeszedl w swoim zyciu i chcialbym mu zrobic prezent(niespodzianke) na gwiazdke. Mam kilka pytan.
    1.Bylem w komputroniku i pan mi polecil takiego. Co onim sadzicie.xboxa360http://www.komputronik.pl/index.php/product/86347/Programy_i_gry/Konsole_do_gier/Microsoft_XBOX360_Elite_z_grami_Pure_i_Lego_Batman.html
    2. Jakie xbox360 jest najlepszy elite jasper(podobno mnie sie grzeje) premium
    3. Czy jak kupie ten zestaw powyzej to musze cos jeszcze do niego dokupic. Chodzi mi o jakis dodatkowy sprzet. Juz sam siebie mysle ze jeszcze jednego pada
    4. O co chodzi z tym iXtreme ze bedzie sflashowane i nie bedzie mozna grac przez internet.
    Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Lepiej kup w Media Markt za 1150zł z super grą samochodową i dodatkowym padem

LINK: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/kolejna-promocja-na-xboxa-tym-razem-w-media-markt-33958.html

2. Teraz już tylko produkują Arcade i Elite więc lepiej weź Elite

3. Hmm jak weźmiesz Xboxa z MM to będziesz miał już drugi pad ;) Ewentualnie będziesz musiał dokupić kabel HDMI jak będziesz chciał podłączyć Xboxa do LCD/Plazmy. Do tego ewentualnie jeszcze audio adapter jakbyś chciał do kina domowego żeby mieć dźwięk 5.1

4. To jest przeróbka konsoli

- grasz na piratach więc gry dużo taniej ALE

- granie przez internet = niemal pewny ban => no chyba, że iXtreme LT faktycznie będzie niewykrywalny dla M$

4. maciej_maj

maciej_maj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pabianice
    @TomaszN

Jeśli kupujesz pierwszą konsolę to i owszem kolega Pablooo88 ma całkowitą rację że bardziej się opłaca ELITE

A jeszcze jedno była promocja w carrefour za 1000 zł elite

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    iXtreme to przeróbka napedu umożliwiająca uruchamianie piratów.
    będziesz mógł grać na live, ale bardzo szybko mogą cie zbanować.
    Ban=brak dostępu do live + bezużyteczny dysk

osobiście nie polecam przerabiać konsoli, a wręcz odradzam

6. Rosak

Rosak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    to po co xbox? to wtedy bardziej sie oplaca kupic ps3...

7. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bo?

Xbox ma:

- lepszy pad
    - lepiej działające multi mimo że płatne
    - wg mnie więcej lepszych gier
    - więcej polaków

PS3 oprócz kilku exclusivów i BR nic sobą nie oferuje...

Zresztą to nadal nie temat o PS3...

8. Rosak

Rosak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    moje pytanie "to po co xbox" nie powstalo z niewiedzy, dobrze o tym wiem...

9. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No ale sugerujesz, że PS3 jest lepszy a nie podałeś żadnych argumentów.

Używałem obu konsol i dużo bardziej mi pasuje X360 a sam mam nieprzerobionego

10. Gybek

Gybek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy będzie ci potrzebny dysk. Ja mam Arcade i ani razu nie poczułem braku dysku twardego, nie interesuje mnie dlc i gry oferowane przez xbox live a arcade w euro kosztuje teraz 666 zł z trzema grami.

11. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pamiętaj jednak, że instalowanie gier na dysk daje bardzo dużo

12. Gybek

Gybek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że odciąża czytnik który też się lubi czasem psuć a oprócz tego daje coś jeszcze przydatnego ??

13. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie rysuje płyt, tekstury się szybciej wczytują no i Xbox jest praktycznie bezgłośny

14. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    ehh po takiej wypowiedzi jasno widać , że nie miałeś możliwości korzystać dłużej z PS3 albo jesteś tak zaślepiony X360 , że tego nie dostrzegasz , owszem gier na X360 jest więcej ale X360 wyszedł wcześniej niż PS3 i na wysyp gier na PS3 jest jescze czas . Ja korzystałem z PS3 prawie dwa lata i gdyby nie to , że X360 oferuje możliwość grania na "kopiach zapasowych" to nigdy bym X360 nie kupił . A dlaczego ? 1 - sprzęt i kultura pracy ( PS3 prawie bezgłośnie odczytuje gry i filmy z płyt BlueRay zaś X360 chodzi jak czołg gdy gramy z płyty do tego nośnik DVD sprawia ,że niektóre gry są wydawane na kilku płytach ) , 2 - awaryjność X360 ( jeśli mamy gwarancję to pół biedy jeśli nie to naprawa to koszt 99-200zł ) , 3 - opłaty za granie online ( na PS3 za free na X360 trzeba płacić ) 4 - Wi-Fi w PS3 to standard w X360 trzeba dokupić osobno ( koszt około 200-350zł ) , 5 - aby podłączyć klawiaturę i myszkę do X360 trzeba dokupić specjalną "przejściówkę" ( koszt około 250 zł ) do PS3 pasuje bez żadnych "przejściówek" spora większość klawiatur i myszek pod USB , 6 - dysk twardy ( w PS3 można bez większych problemów wymienić na inny HDD 2,5 cala a w X360 trzeba kupić tylko oryginalny , to dotyczy również kart pamięci do X360 ) i można by tak jeszcze wymieniać kilka innych rzeczy . Więc nie oszukujmy się , pewnie 90 % graczy tylko dlatego kupiło X360 , że oferował możliwość przeróbki . Część ( ale na pewno nie tak liczna jak ci patrzący na przeróbkę ) patrzyła na gry , a reszta ? pewnie na reklamę i dlatego , że "znajomi też mają" lub coś w tym stylu . Zresztą po kolejnych falach banów i przy setkach tysiącach zbanowanych , Microsoft sam sobie strzela "samobója" przysparzając sympatyków i ludzi zaczynających dostrzegać zalety PS3 ( a kilka zalet wymieniłem powyżej ) !!

15. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja też grałem na PS3 i przerzuciłem się na xboxsa z 2 powodów
    -lepszy Live
    -Piraty (musiałem pasa zacisnąć) na ps3 miałem 5 gier z czego na każdą odkładałem długi okres czasu (uczę się dopiero :p )

i tyle PS3 nie ma się co oszukiwać tak jak napisałeś jest troche bardziej technicznie zaawansowane ale to i tak nie zmienia faktu że konsola to konsola nie odtwarzacz filmów

a gry na ps3 po 300 zł według mnie to lekka przesada za te gry co ja mam na xboxsa na BMW bym jeździł

ps3 ma beznadziejne pady analogi źle rozstawione itd....

aha PS
    Moje zdanie jest takie kłócą się debile, wszystcy jesteśmy graczami i każdy gra na czym mu pasuje ważne żeby czerpał z tego przyjemność

basta

16. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    hehe co racja to racja nie ma się o co kłócić ale poglądy każdy jakieś ma i bywa , że czasem są diametralnie odmienne od innych . Ja po prostu wyraziłem swoją opinię a nie miałem zamiaru wszczynać kłótni , więc sorry jeśli tak to odebrałeś !

P.S. ale z tą ceną 300 zł to z "lekka" przesadziłeś .... a co do pada to mi osobiście lepiej się gra na padzie od Sony niż na nieco klockowatym padzie od X360 .

17. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    To co napisałeś jest wg. mnie słuszne, ale tak się składa, że zakupiłem ostatnimi dniami konsolke 360'Tkę - konsoli nie przerabiam, kupiłem ją ze względu właśnie na gry, pomimo że nie mam znajomych z xboxem (kilku z ps2 i 3), możliwość podpięcia pod monitor, no i taka ogólnie dla mnie bardziej sympatyczna od czarnuli (smutna taka trochę) :) Dodam tylko, że z zakupem nosiłem się od stycznia tego roku :p Także jest to naprawdę ciężki wybór, chodź podejrzewam, że za jakiś rok, jak się już w domu dorobię TV to i pewnie PS3 przywitam :)

18. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Miałem okazję używać dłużej obu konsol i podjąłem poważną decyzję bo nie stać mnie na dwie konsole. Uwierz mi, że PS3 też ma swoje plusy ale wg mnie X360 ma większe i na tę konsolę się zdecydowałem. Teraz do Twoich punktów:

1. A)nie dość, że jest więcej gier to jeszcze są takie które mi bardziej po prostu pasują - choć nie powiem że nie pograłbym w exclusivy na PS3. Po za tym mówisz, że na wysyp gier na PS3 jest jeszcze czas. Bez przesady. Ta konsola nie ma pół roku tylko już ok 3 lat... Już dawno ten wysyp powinien być...
    B) Kultura pracy - jeżeli ja gram z dysku to uwierz mi, że X360 jest tak samo bezgłośny jak PS3. Jak gram z płyty to owszem, ale ja tak nie gram ;)

2. Jaspery są praktycznie bezawaryjne. Falcony owszem były, ale ja nie mam przeróbki więc mam i gwarancję więc wiesz, mam 3 lata spokoju na RROD... PS3 takie świetne pod względem bezawaryjności też nie jest (głównie padał napęd) - jednak wiadomo w mniejszym stopniu niż Falcon w X360. Z drugiej strony pamiętajmy, że do Października było tylko 12msc gwarancji na PS3, teraz jest już 24msc, jednak X360 nadal nam daje 36msc ;)

3. opłaty za live... 130zł/13msc to nie jest duży wydatek a jakość live na X360 jest lepsza niż na PS3 - więcej serwerów, dużo więcej polaków i znajomych

4. no tutaj zgoda. PS3 ma darmowe WiFi i to jest wielki plus. Ja swój adapter kupiłem za 80zł więc uważam że nie jest źle ale wiadomo, że lepiej jakby było darmowe ;)

5. myszki i klawiatury w X360 nie używam i nie używałbym więc ten argument to nie do mnie. do innych może i owszem nie powiem

6. przecież do X360 można też podpiąć nieoryginalny dysk, jednak jak ja mam wersję Elite to te 120gb w zupełności mi wystarczy. Jak komuś nie to może wpiąć 250gb - to już chyba konkretnie wystarczy...

7. odnośnie banów i strzelania sobie samobója przez M$ - powiedz mi czemu tak uważasz? ja tam uważam, że dobrze że są bany... Jakby nikt nie piracił to by banów nie było. Jakby PS3 był przerabialny na spokojnie to i tutaj by się pojawiły bany.. A jak ktoś ucieka od X360 bo dostał bana i się popłakał i teraz kupuje PS3 to bardzo dobrze. Im mniej dzieci na XBL tym lepiej... Nagle stać go na konsolę i na oryginalne gry. Ja zaś właśnie patrzę w co będę grał i na czym (pad) a nie że mogę przerobić...

Jeszcze do napędu BR: ja mam kino domowe gdzie mam takowy napęd więc tez ten punkt w PS3 u mnie odpada... Po za tym mało który użytkownik PS3 używa tego napędu, choć ja uważam że jest bardzo dobry ;)

No i headset! w PS3 jak się z kimś gada to co chwila przerywa... W X360 nie mam tego problemu

Wszystkie te punkty są opisane z mojego doświadczenia a nie ze ślepego zapatrzenia na X360. To właśnie bardziej Ty patrzysz jak zaślepiony, bo:

1. używasz często BR?
    2. podłączasz klawiaturę i myszkę do PS3?
    3. podłączałeś większy dysk do PS3 niż ten co masz?

Jeżeli tak to ok, jeżeli nie to tylko dałeś suche argumenty z których tak naprawdę nie korzystasz... A jak z czegoś nie korzystam to na to nie patrzę

Czyli widzisz: ja ani nie poleciałem na reklamę ani nie gram na kopiach. Po prostu gry mi bardziej pasują, pad jest duużo wygodniejszy, dużo więcej znajomych jest na XBL... To przeważyło o moim wyborze. Jednak jakbym miał więcej kasy to chętnie bym kupić PS3 a także Wii, które również jest super konsolą (też używałem sporo czasu) ;)

Ty też widzę wybrałeś świadomie PS3 i pad Ci bardziej pasuje i bardzo dobrze ;) Mamy dwie bardzo dobre konsole na rynku i uwierz mi, że miałem problem z wyborem :) A wybrałem świadomie chociaż też bym pograł na innych konsolach, ale tutaj na szczęście mam znajomego, który ma wszystkie trzy konsole

EDIT:

Kolega wyżej poniekąd popiera moje zdanie ;) Nie tylko piraci kupują X360 ;) Zresztą z moich znajomych tylko część piraciła...

19. szybkus

szybkus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Aktualnie koniec grudnia i zamierzam kupić na święta x boxa 360 elitke. Lecz nie wiem czy szykuje się coś nowego bo dochodzą mnie słuchy że wyjdzie jakiś nowy zielony x box. I co trzeba dokupić odrazu do elitki xbox?
    @edit chodzi mi bo widziałem film na youtube że koleś kupił kabel component bo na początku jest composit a on dokupił component o co biega :D

20. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    O zielonym nic nie słyszałem, jeżeli bardzo Ci zależy żeby go mieć to na niego czekaj :) Ja proponuje Elite ze sklepu, właśnie teraz w okresie świątecznym, albo w styczniu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum